Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Qira afer Kopshtit Zoologjik

Jepet apartament me Qira 2+1 tek Kopshti Zoologjik, zone teper e qete me gjelberim, pamje pnoramike te Liqenit dhe Kopshtit botanik dhe Zoologjik. apartamenti konsiston ne 2 dhoma te bollshme gjumi, s ...

Apartament 125m2 ID: 3887 Agent : Juljana Bodeci
400 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Ambient Komercial 500 m2 per Shitje tek Pazari i Ri

Shitet ambient komercial 500 m2, i organizuar ne gjysem bodrum, ne Rrugen Qemal Stafa, prane Pazarit te Ri. Siperfaqja eshte e ndare ne disa njesi tregetare, momentalisht te dhena me qira. Zona ka mar ...

Depo 500m2 ID: 3878 Agent : Juljana Bodeci
2000 €/m2 Shitje

Kafe-Bar per Shitje tek Pazari i Ri

Shitet njesi tregetare ne zonen e Pazarit te Ri, zone teper komerciale dhe e qete njekohesisht, momentalisht funksionon si Kafe-bar, me klientele te rregullt te ngritur prej disa vitesh. Ambienti shit ...

Bare 100m2 ID: 3877 Agent : Juljana Bodeci
280000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per Qira tek "Ura e Tabakeve'

Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes, ne nje zone te qete me akses ne te gjitha rruget kryesore,si dhe facilitetet e ndryshme(shteterore dhe private). Ndertese e re me kushte bashk ...

Apartament 120m2 ID: 3875 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira tek Kopshti Zoologjik

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone e qete dhe me gjelberim, ajer i paster dhe vetem disa minuta larg Qendres. Ka nje orientim te mire plot drite natyrale gjate di ...

Apartament 110m2 ID: 3874 Agent : Juljana Bodeci
410 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Papafingo 80 m2 per Qira tek Myslym Shyri

Papafingo me Qira ne afersi te Myslym Shyrit, totalisht i mobiluar, rikonstruktuar me materiale cilesore, siperfaqe rreth 80 m2 i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon dhe kend gatimi, holl, tualet d ...

Apartament 90m2 ID: 3873 Agent : Juljana Bodeci
420 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Garsoniere per Qira tek Myslym Shyri

Jepet apartament studio me Qira ne afersi te Myslym Shyrit, totalisht i mobiluar, rikonstruktuar me materiale cilesore, siperfaqe rreth 50 m2 i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine vecmas dhe kend gatim ...

Apartament 60m2 ID: 3872 Agent : Juljana Bodeci
310 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Qira tek Myslym Shyri

Jepet apartament 2+1 me Qira ne afersi te Myslym Shyrit, totalisht i mobiluar, rikonstruktuar me materiale cilesore, siperfaqe rreth 100 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon dhe kend gatimi, holl, ...

Apartament 120m2 ID: 3871 Agent : Juljana Bodeci
470 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per Qira tek Myslym Shyri

Apartament 1+1 me Qira ne rrugen Myslym Shyri, shume afer Qendres . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar edhe ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes, ...

Apartament 70m2 ID: 3835 Agent : Juljana Bodeci
350 €/Muaj Qira

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA FAIK KONICA

Apartament 2+1 super modern per shitje ne nje nga ndertesat me cilesore te Tiranes, tek Parku Nacional. Ka nje organizim perfekt te hapesirave, salloni te madh,dy dhoma gjumi, dy tualete (nje me drita ...

Apartament 162m2 ID: 3832 Agent : Juljana Bodeci
300000 €/Total Shitje