Pronat

Ambient per qira tek Zogu i Zi

Ambient per qira tek Zogu i Zi. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe eshte open space i gjithi me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh pasi eshte ...

Dyqan Shitje 230m2 ID: 3830 Agent : Juljana Bodeci
2500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne Bulevardin Zogu I

Apartament 2 + 1 per qira ne Bulevardin Zogu 1 afer Fakultetit e Shkencave te Natyres. E vendosur ne katin e shtate te nje ndertese me cilesi shume te larte. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma ...

Apartament 103m2 ID: 3826 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per Qira tek Liceu Artistik

Apartament me Qira tek Liceu Artistik, prane Institutit te Higjenes, i organizuar ne 1dhome gjumi+sallon+aneks+tualet+ holl. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar se fundmi, me elektroshtep ...

Apartament 60m2 ID: 3806 Agent : Juljana Bodeci
320 €/Muaj Qira
Nën çmim

Apartament 3+1+Garazh per Qira tek Zogu i Zi

Jepet me Qira apartament 3+1+ parkim nentokesor tek Sheshi Zogu i Zi, pallat i ri me administrim, sistem kamerash 24/24, 2 ashensore, lokacion strategjik dhe i aksesueshem me Unazen e Vogel. Organizoh ...

Apartament 113m2 ID: 3805 Agent : Juljana Bodeci
600 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Zyra per Qira te Zogu i Zi

Njesia tregetare eshte e lokalizuar ne nje ndertim te ri tek Zogu i Zi, zone komerciale e zhvilluar, ne afersi te sherbimeve shteterore dhe private. Nodhet ne katin e dyte, e organizuar ne 2 hapsira, ...

Zyrë 237m2 ID: 3804 Agent : Juljana Bodeci
2400 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per Shitje tek Materiteti i Ri

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim, mbaron ne fund te vitit 2018. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne ...

Apartament 81m2 ID: 3784 Agent : Juljana Bodeci
950 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Materniteti i Ri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim, mbaron ne fund te vitit 2018. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne ...

Apartament 108m2 ID: 3783 Agent : Juljana Bodeci
950 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Materniteti i Ri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim, mbaron ne fund te vitit 2018. Konstruksioni eshte nga me cilesoret n ...

Apartament 109m2 ID: 3782 Agent : Juljana Bodeci
950 €/m2 Shitje

Toke 10000 m2 per Shitje ne Qerret Durres

Shitet toke 10000 m2 ne Qerret Durres, afer lumit te Kavajes, vije e pare bregdetare, zone teper interesante, me studim per zhvilllimin e anijeve dhe objekteve te ndryshme te bisnesit. toka eshte me ...

10000m2 ID: 3769 Agent : Juljana Bodeci
200 €/m2 Shitje
Nën çmim

Njesi Komerciale per Shitje tek Selvija

Shitet ambient komercial ne katin zero, pjese e nje kompleksi te ri rezidencial, me dy hyrje te vecanta nga dy kahet e prones. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 92.5 m2 me certifikate pronesie, larte ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 3768 Agent : Juljana Bodeci
277000 €/Total Shitje