Pronat

Apartament 2+1+Garazh per Qira ne Rrugen

Apartament per Qira ne nje nga ndertimet me luksoze ne Tirane, ne nje zone rezidenciale teper te preferuar, afer Parkut Nacional. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni te madh me ...

Apartament 111m2 ID: 4047 Agent : Juljana Bodeci
900 €/Muaj Qira

Apartament Zyra 3+1 per Shitje tek Myslym Shyri

Shitet apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe 120 m2 me certifikate pronesie dhe totale 125 m2 ne katin e dyte ndertim, teper e pershtashme per bisnes dhe banese. Prona ndodhet ne nje nga zonat me elit ...

Apartament 125m2 ID: 4024 Agent : Juljana Bodeci
169000 €/Total Shitje

Ndertese dhe truall per Shitje ne Rinas

Shitet ose jepet me Qira ambient biznesi ne nje truall me siperfaqe 3.472 m2, nga te cilat 230 m2 jane ndertim dhe vend parkimi 400 m2. Prona eshte e pozicionur ne rrugen kryesore prane aeroportit N ...

Restorant 3472m2 ID: 4009 Agent : Juljana Bodeci
1500000 €/Total Shitje

Zyra 200 m2 me Qira te Zogu i Zi

Ambient komercial 200 m2 per Qira tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, zone teper e zhvilluar tregetare dhe rezidenciale, kat i dyte, me pamje te hapur te sheshit dhe Unazes se Vogel. Organizohet ne 5 ...

Zyrë 210m2 ID: 4008 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartment 2+1 i mobiluar per Shitje tek

Apartamenti eshte pjese e nje Kompleksi te ri Rezidencial, teper cilesor dhe bashkohor, me administrim dhe security 24/24 ore. Ka stil modern dhe komfort, pajisje elektroshtepiake te teknologjise se f ...

Apartament 90m2 ID: 3997 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/m2 Shitje

Apartment 1+1 per Shitje tek Rruga e Kavajes

Shitet apartament 1+1 tek Condor Center, ne Rrugen e Kavajes, zone teper e frekuentuar dhe preferuar rezidenciale, me akses te menjehershem ne rontruget principale. Organizohet ne 1 dhome gjumi, sall ...

Apartament 61m2 ID: 3996 Agent : Juljana Bodeci
65000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament per shitje 2+1 ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara per banim, tek Kopshti Zoologjik. Natyra e qete, gjelberimi, komoditeti, relaksi dhe ajri i paster dhurojne kenaqesi estetike dhe shp ...

Apartament 106m2 ID: 3994 Agent : Juljana Bodeci
140000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik, pallat i ri me ashensor, dokumentacion te rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 145 m2, te perbere nga 3 dhoma te bollshme gjumi, sallon, holl, ...

Apartament 145m2 ID: 3993 Agent : Juljana Bodeci
168000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Rruga

Apartament 2+1 per Shitje tek Rruga Faik Konica, zona e Parkut dhe Liqenit Artificial, zone e qete plot gjelberim dhe ajer te paster, prane faciliteteve shteterore dhe private. Apartamenti eshte i org ...

Apartament 70m2 ID: 3991 Agent : Juljana Bodeci
100000 €/Total Shitje