Pronat

Pronë e re për shitje

Vile luksoze per Shitje te Kepi i Rodonit

Vila Luksoze me pamje mahnitëse të detit në brigjet e paprekura të Kepit të Rodonit dhe vetëm 150 m larg plazhit privat dhe molit për ankorimin e varkave. Të gjitha Vilat kanë verandë me pamje nga ...

Vila 1000m2 ID: 3655 Agent : Juljana Bodeci
0 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 3+1+ Parkim per Qira tek Kompleksi Sunrise

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 150 m2 te organizuara ne 3 dhoma gjumi, sallon dhe kend gatimi, 2 tualete dhe ballkon, hapesira te bollshme. Materialet e ndërtimit të përdorura si për sa i përket ...

Apartament 169m2 ID: 3654 Agent : Juljana Bodeci
1150 €/Muaj Qira

Dubleks 3+1 per Qira afer Coin

Jepet dubleks me Qira ne nje nga zonat me elitare ne Tirane, prane RTSH-se, Gardes dhe Parkut Nacional, pjese e nje vile karakteristike ne stilin amerikan. Vila perbehet nga 3 kate banese, garazh nen ...

Vila 420m2 ID: 3653 Agent : Juljana Bodeci
1600 €/Muaj Qira

Zyra per Qira tek Blloku afer Gardes

Zyre 118 m2 per Qira ne nje nder zonat me te aksesueshme, ne zemer te Bllokut, zone prestigjioze dhe komerciale. Eshte ne katin e katert te nje ndertese me standartet dhe kushtet me bashkekohore, e nd ...

Zyrë 118m2 ID: 3650 Agent : Juljana Bodeci
1200 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per Qira tek Komuna e Parisit

Apartament 1+1 per Qira tek Komuna e Parisit, zone teper e preferuar rezidenciale me akses te menjehershem ne Liqenin Artificial, Kopshtin Botanik dhe Zoologjik , Bllok etj. Ndodhet ne nje nga ndertim ...

Apartament 75m2 ID: 3648 Agent : Juljana Bodeci
350 €/Muaj Qira

Apartament 2+1+Garazh per Qira tek Liqeni

Jepet per Qira Super apartament tek Liqeni Artificial. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te mira te kryeqytetit , qe te ofron nje panorame te hapur dhe relaksuese te gjelberimit. Apartamenti ...

Apartament 240m2 ID: 3644 Agent : Juljana Bodeci
2200 €/Muaj Qira

Vile per Shitje prane Pazarit te Ri

Shitet villa 3 kateshe karakteristike e arkitektures italiane e viteve 1930, e perbere nga 2 kate banimi dhe 1/2 bodrum, me siperfaqe 90 m2 cdo kat. Ka nje vendndodhje strategjike vetem 5 minuta nga P ...

Vila 195m2 ID: 3643 Agent : Juljana Bodeci
450000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Kati i 3-te i Viles per Qira tek Kopshti Zoologjik

Zyrat ndodhen ne katin e 3-te te nje ndertese te re- vile, me parkim, oborr te vecante, hyrje te dedikuar, perbehen nga 5 ambiente, 1 tualet, 2 depo, 2 ballkone, tarrace me siperfaqe 250 m2, holl dhe ...

Vila 280m2 ID: 3642 Agent : Juljana Bodeci
700 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Vile 3 Kateshe per Qira tek Kopshti Zoologjik

Jepet me Qira vila 3 kateshe ne krah te Kopshtit Botanik, me pamje fantastike te hapur nga verandat dhe tarraca e saj. Ka hapesira te bollshme me kubature perfekte, konsiston ne tre kate me hyrje indi ...

Vila 776m2 ID: 3641 Agent : Juljana Bodeci
2950 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Botanik

Shitet apartament 2+1 i sapo rikonstruktuar dhe arreduar ne menyre bashkohore, ne nje nga zonat me interesante te kryeqytetit, Kopshtit Botanik. Apartamenti ka pamje fantastike te qytetit dhe gjelberi ...

Apartament 104m2 ID: 3637 Agent : Juljana Bodeci
130000 €/Total Shitje