Pronat

Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje te Juridiku, Bllok

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, afer Gardes Nacionale, zone teper e preferuar per arsye te afersise me Liqenin dhe Parkun Kombetar, akses te menjehershem me rruget kryesore. Organizohet ne 2 ...

Apartament 84m2 ID: 3988 Agent : Juljana Bodeci
90000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Pam, Liqeni Artificial

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 144.5 m2 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Liqenit Artificial, prane gjelberimit te Kopshtit Botanik dhe Zoologjik, ajrit te paster, qetesise maks ...

Apartament 142m2 ID: 3984 Agent : Juljana Bodeci
162500 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 94 m2 per Shitje tek Rruga Zef Jubani

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte ne pershtatje ...

Apartament 94m2 ID: 3973 Agent : Juljana Bodeci
1470 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartamenti 2+1 104 m2 tek Rruga "Zef Jubani"

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte ne pershtatje ...

Apartament 104m2 ID: 3972 Agent : Juljana Bodeci
1470 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per Shitje afer Stadiumit Dinamo

Shitet apartament ne nje pallat te ri te vitit 2008, i perbere nga nje dhome ndenjieje me kuzhine vecmas, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon me orientim perendim. Apartamenti eshte totalisht d ...

Apartament 90m2 ID: 3966 Agent : Juljana Bodeci
139000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 me Qira tek Mozaiku Tirane

Apartament 2+1 per Qira tek Mozaiku i Tiranes. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar edhe i rikonstruktuar rishtasi, pallat ekzistues! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes, m ...

Apartament 75m2 ID: 3962 Agent : Juljana Bodeci
360 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 3+1 per Qira ne Sauk ne Kompleks te Ri

Apartament 3 + 1 me Qira ne Rezidencen "Touch of Sun". Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira rezidenciale ne Tirane, lokalizohet ne nje zone te qete larg zhurmes dhe smogut te metropoli ...

Apartament 186m2 ID: 3957 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/Muaj E dhënë me qira

Zyra 80 m2 per Qira tek Sheshi Willson

Office for Rent with total surface of 85 sq m space. The area is organized in 2 rooms one with balcony, kitchen corner, corridor + bathroom with window. The apartment is located in a new building with ...

Zyrë 80m2 ID: 3951 Agent : Juljana Bodeci
350 €/Muaj Qira