Pronat

Vile 3 Kateshe per Qira ne Lunder, afer TEG

Vile 3 kateshe me Qira ne nje nga komplekset rezidenciale me cilesore dhe te qete te zones se Lundres, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, trankuilitetit dhe sigurise maksimale. Vila perbehet nga ...

Vila 400m2 ID: 3736 Agent : Juljana Bodeci
2500 €/Muaj Qira
Nën çmim

Ambient Komercial 560 m2 per Qira tek Rruga e Elbasanit

Jepet me Qira ambient komercial i perbere nga 2 hapesira respektivisht kati gjysem bodrum 300 m2, open space, kati zero 260 m2 dhe verande 50 m2 me dokumentacion te rregullt. Siperfaqja totale eshte 6 ...

Dyqan Shitje 610m2 ID: 3726 Agent : Juljana Bodeci
2600 €/Muaj Qira
Nën çmim

Apartament 2+1 per Qira tek Petro Nini

Apartamenti ka nje organizim dhe shperndarje te rregullt te siperfaqes se bollshme, ne 2 dhoma gjumi, sallon, kend gatimi vecmas, 2 tualete(me dritare), holl dhe ballkon. Ndodhet ne nje zone shume te ...

Apartament 110m2 ID: 3721 Agent : Juljana Bodeci
440 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyra Apartament per Qira ne Myslym Shyri

Ambientet ndodhen në katin e trete banim, pjese e një ndërtese të re bashkekohore, ne perfundim. Konstruksioni është kontemporan me te gjitha facilitetet e mundshme, termoizolim, zoizolim, administri ...

Zyrë 97m2 ID: 3719 Agent : Juljana Bodeci
600 €/Muaj Qira

Apartament 1+1+Garazh per Qira tek Rruga e Bogdaneve

Apartamenti 1+1 ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të kryeqytetit, me akses te menjehershem te te gjitha faciliteteve dhe rrugeve kryesore. Apartamenti është totalisht i mobiluar , me gusto dh ...

Apartament 70m2 ID: 3718 Agent : Juljana Bodeci
500 €/Muaj Qira

Kati i Pare vile me Qira te Rruga Fuat Toptani

Vila eshte pjese e nje zone rezidenciale me gjelberim, ajer te paster dhe qetesi maksimale, karakteristika qe e bejne jetesen teper komode. Kompozohet nga 3 kate( nje garazh) me 190 m2 secili, kati i ...

Vila 500m2 ID: 3716 Agent : Juljana Bodeci
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per Qira tek Rruga e Kavajes

Apartamenti 1+1 ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me cilesore te Tiranes, me te gjitha facilitetet e duhura si: administrim, parkim nentokesor, survejim 24/24, shesh pushimi, dyqane etj. Apar ...

Apartament 75m2 ID: 3714 Agent : Juljana Bodeci
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyra me Qira tek Rruga e Bogdaneve

Ne Rrugen e Bogdaneve jepet me Qira ambient i pershtatshem per zyra, organizohet ne 2 dhoma(njera me ballkon) dhe nje tualet. Lokacioni eshte teper i aksesueshem pasi lidhet me rruget kryesore si Rr. ...

Zyrë 55m2 ID: 3713 Agent : Juljana Bodeci
400 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per Qira tek Rezidenca

Apartament 3+1 per Qira ne rezidencen " The Touch of Sun" ne nje prej komplekseve rezidenciale me kualitative dhe ndertimet shume cilesore ne kryeqytet i pozicionuar ne nje zone te qete plot diell dhe ...

Apartament 190m2 ID: 3712 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/Muaj Qira