Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Qira tek Liqeni Artificial

Apartament 2+1 per Qira ne nje nga ndertesat me te mira ne Tirane qe ofron gjithcka te nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pozicionuar ne pjesen me interesante te nderteses, me pamje ...

Apartament 140m2 ID: 3950 Agent : Juljana Bodeci
1250 €/Muaj Qira

Apartament 2+1+Garazh per Qira tek Kopshti Zoologjik

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone e qete dhe me gjelberim, ajer i paster dhe vetem disa minuta larg Qendres. Ka nje orientim perfekt (Jug- Lindje) dhe pamje fant ...

Apartament 120m2 ID: 3940 Agent : Juljana Bodeci
600 €/Muaj Qira

Toke 850 m2 per Shitje ne Sauk te Vjeter

Shitet toke me siperfaqe 850 m2 dhe ndertese, ne Sauk te Vjeter buze rruges kryesore, me dokumentacion te rregullt. Toka eshte e pershtashme per ndertim rezidencial apo komercial. Per me teper inform ...

850m2 ID: 3937 Agent : Juljana Bodeci
310000 €/Total Shitje

Zyra Apartament 140 m2+Parkim per Qira te RTSH

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat m elitare ne kryeqytet, tek RTSH, me akses te menjehershem ne rruget dhe zonat kryesore. I pershtashem per bisnes si zyra, klinike, agjensi apo konsulence, por edhe ...

Zyrë 150m2 ID: 3912 Agent : Juljana Bodeci
1100 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per Qira tek Pazari i Ri

Jepet apartament 1+1+aneks vecmas i sapo rikonstruktuar tek Pazari i Ri, zone komerciale dhe rezidenciale teper e preferuar, me infrastrukture dhe urbanistike te rregulluar. Apartamenti eshte i persht ...

Apartament 65m2 ID: 3910 Agent : Juljana Bodeci
360 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Garazh 610 m2 per Shitje tek Pazari i Ri

Shitet njesi Komerciale 610 m2 ne katin -1, qe sherben si garazh open space, ne zonen e Pazarit te Ri, rrishtazi te rikonstruktuar dhe rehabilutuar. Ambienti eshte i dhene me qira afatgjate, me dokume ...

Depo 610m2 ID: 3905 Agent : Juljana Bodeci
330000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje afer Hotel Mondialit

Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire prane "21 Dhjetorit", me ndertime te reja dhe bashkohore. Ka dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje, nje kuzhine, dy banjo dhe nje ballkon te madh. Apartamenti ka s ...

Apartament 130m2 ID: 3904 Agent : Juljana Bodeci
129000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per Qira ne Kompleks te ri afer TEG-ut

APARTAMENT 3+1+ PARKIM PER QIRA TEK KOMPLEKSI SUNRISE Apartamenti ka nje siperfaqe totale 150 m2 te organizuara ne 3 dhoma gjumi, sallon dhe kend gatimi, 2 tualete dhe ballkon, hapesira te bollshme. ...

Apartament 169m2 ID: 3899 Agent : Juljana Bodeci
1350 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament Zyra per Qira tek Rruga Naim Frasheri

Ambient i pershtashem per rezidence ose bisnes, 90 m2 ne rrugen Naim Frasheri, prane Zogut te Zi . Hapesira organizohet ne 4 ambiente te bollshme, 2 tualete me dritare, holl, ballkon dhe aneks ose ken ...

Apartament 90m2 ID: 3897 Agent : Juljana Bodeci
400 €/Muaj Qira