Pronat

Pronë e re për qira

Ndertese 5 kateshe per Qira ne Sauk

Ndertese 5 kateshe per Qira ne Sauk, ne rrugen nacionale Tirane -Elbasan vetem 10 min nga Qendra. Konstruksioni 5-katesh eshte i pershtashem per zyra, call center, klinika, banka etj. Ka nje rruge te ...

Vila 1200m2 ID: 1145 Agent : Juljana Bodeci
4000 €/Muaj Qira
Shitur

Apartament 2+1 per shitje prane Kristal Center

Apartament per shitje me dy dhoma gjumi, nje mabjent ndenjieje e gatimi si dhe 2 tualete ne nje zone te re baimi prane Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re, ka ha ...

Apartament 102m2 ID: 1139 Agent : Juljana Bodeci
65000 €/Total Shitur
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartament me pamje fantastike në Bllok, i përbërë nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë e përbashkët, holl, 2 tualete, 1 ballkon. Mobilje moderne dhe komode në të njëjtën kohë mundëson standarde më të l ...

Apartament 110m2 ID: 1136 Agent : Juljana Bodeci
700 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Toke per Shitje ne Dhermi

Cmim Super Okazion per investim ne Perivolo, Dhermi,me pamje nga deti Jon, ne nje nga zonat me turistike te Rivieres Shqiptare. Aktualisht e pashfrytezuar ( ullishte). Mundesi per investime te ndryshm ...

5620m2 ID: 1131 Agent : Juljana Bodeci
60 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Zyre per qira, Rruga Urani Pano

Ambjent per zyra me Qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Qender. E përshtatshme për çdo lloj aktiviteti. Siperfaqja totale është 160 m2, është e organizuar në tri dhoma, sallon, korridor dhe d ...

Zyrë 160m2 ID: 1126 Agent : Juljana Bodeci
900 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per Qira tek Kopshti Botanik

Apartament Super, pjese e nje Kompleksi Rezidencial, me pishine, palester, kinema verore e ambjente te tjera argetimi. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, Sallon, kuzhine, 2 ballkone, 2 tualete. Ka sistem ...

Garsonier 160m2 ID: 1097 Agent : Juljana Bodeci
720 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen Hoxha Tahsim

Apartamenti 2+1 per Shitje ne katin e shtate te nje ndertese cilesore, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ajo ka korridor te bollshem, sallon, kendin e gatimit vecmas, dy dhoma gjumi, nje d ...

Apartament 127m2 ID: 1088 Agent : Juljana Bodeci
135000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Gjysem bodrum per shitje te Komuna e Parisit

Bodrumet janë të vendosura te "Komuna e Parisit", një nga zonat më interesante dhe të kërkuar, me sipërfaqe totale prej 360 m2, e ndarë në 2 vendet njera 130 m2 dhe tjetra 230m2. Të përshtatshme për ...

Depo 380m2 ID: 1081 Agent : Juljana Bodeci
1000 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Zyre per qira ne Rrugen Donika Kastrijoti

Zyra ndodhet ne nje qender biznesi ne zonen e ish- Bllokut, në katin e tretë, konsiston në dy zyra, një sallë pritjeje dhe një tualet. Per me shume informacion ju lutem a kontaktoni. ...

Zyrë 100m2 ID: 1077 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Kati i 2-te i viles per Qira 3+1 tek Brryli

Vila eshte 3 katshe, ne nje zone shume te aksesueshme te kryeqytetit, prane spitaleve. Kati i dyte ofrohet me qira per banim ose zyra. Eshte e kompozuar ne 3 dhoma gjumi te bollshme, sallon me oxhak m ...

Vila 200m2 ID: 1075 Agent : Juljana Bodeci
750 €/Muaj Qira