Pronat

Apartament 2+1 per Shitje prane Rruges se Elbasanit

Apartament per shitje me nje pamje shume te mire dhe plote drite. Ka nje organizim shume te mire te siperfaqes, sallon me hapesire te bollshme, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Apartamenti e ...

Apartament 157m2 ID: 1395 Agent : Juljana Bodeci
170000 €/Total Shitje

Ambjent Komercial per Shitje tek Galeria Qender

Ambjent biznesi per shitje. Ambjenti është dhene me qira për shumë vite dhe është një investim i sigurt për të ardhmen. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar si qendra dhe eshte e paisur me certifika ...

Dyqan Shitje 47m2 ID: 1378 Agent : Juljana Bodeci
145000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1+parkim per Qira tek Sheshi Skenderbej

Apartamenti eshte i mobiluar në mënyrë moderne dhe funksionale, punime cilësore. Tavane te varura, ndriçim me spote fshehur, dy dritare me xham termik, parket melamine, grila, etj. Apartamenti është i ...

Apartament 160m2 ID: 1377 Agent : Juljana Bodeci
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira tek Liqeni Artificial

Apartament shume i bukur nga Liqeni, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 banjo, nje verande te bukur panoramike, e mobiluar plotësisht dhe siguri maksimale. Ne cmim perfshihet dhe garazhi! ...

Apartament 240m2 ID: 1376 Agent : Juljana Bodeci
1100 €/Muaj Qira

Vile per Qira tek Fakulteti Ekonomik

Villa eshte pjese e nje peisazhi mahnites, me kopsht, pamje e hapur, ajer te paster dhe qetesi maksimale. Kati i 2-te dhe 3-te jepen me qira, me siperfaqe te pergjithshme 220 m2 (brenda) dhe 500 m2 (e ...

Vila 220m2 ID: 1373 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 me Qira tek Rruga e Elbasanit

Apartament shume interesant ne nje zone te qete, vetem 5 minuta larg Qendres. Ajri i paster dhe gjelberimi jane karakteristika te zones. Apartamenti konsiston ne nje sallon, kuzhine me te gjitha pajis ...

Apartament 75m2 ID: 1349 Agent : Juljana Bodeci
400 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartament 2+1 jepet me Qira ne zemer te Bllokut. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje. Ofron standartet me bashkohore si dhe facilitete te t ...

Apartament 145m2 ID: 1347 Agent : Juljana Bodeci
1200 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok

Apartament 2+1 per Shitje ne zemer te Bllokut. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje. Ofron standartet me bashkohore si dhe facilitete te tje ...

Apartament 145m2 ID: 1345 Agent : Juljana Bodeci
280000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Apartament per Shitje, Rruga e Elbasanit

Apartament per shitje. Ka nje organizimin shumë të mirë të sipërfaqes, me nje sallon dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Ka punime te nje cilësie te mire, shtruar ...

Apartament 162m2 ID: 1338 Agent : Juljana Bodeci
270000 €/Total Shitje

Apartament per Shitje 2+1 ne Bllok

Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok, me siperfaqe totale 140 m2, e pershtashme per banese dhe bisnes. Ndertese e re, kati i dyte, punime ekstra teper cilesore, mobilim modern nga arkitekt (interior). A ...

Apartament 149m2 ID: 1337 Agent : Juljana Bodeci
417000 €/Total Shitje