Pronat

Me çmim të reduktuar

Zyra per Shitje tek Rruga e Elbasanit

Zyra per Shitje ne krah te Ambasades Amerikane, ne katin e 2-te te nje ndertese te re, me orientim Jug-Lindje. Ka ne perberjen e tyre 3 dhoma, holl, tualete dhe nje ballkon. Konsiderohen dhe per Qira, ...

Zyrë 150m2 ID: 1052 Agent : Juljana Bodeci
1800 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje tek Kompleksi Dinamo

Apartamenti 2+1 shitet me ose pa mobilim, afer Kompleksit Dinamo me pamje panoramike te zones perreth. Pallat i ri me administrim, 2 ashensore, kopesht dhe organizim maksimal. Eshte i perbere nga 2 dh ...

Apartament 84m2 ID: 1044 Agent : Juljana Bodeci
104000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Zyra Apartament 3+1 per Qira afer Stadiumit Dinamo

Apartamenti eshte rikonstruktuar rishtazi me punime dhe materiale cilesore bashkohore. Disponon sistem ngrohje-ftohje(chiller), ventilim, spote etj. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, studio, sallon ...

Zyrë 140m2 ID: 1041 Agent : Juljana Bodeci
650 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Ambient Komercial per Qira tek Ambasada Greke

Ambjent Komercial me Qira ne Rrugen Frederik Shiroka. Kjo hapësirë është i përshtatshëm për çdo biznes dhe është në dispozicion si një 20m hapësirë depo. Për më shumë informacion ju lutem na kontakton ...

Dyqan Shitje 112m2 ID: 1039 Agent : Juljana Bodeci
550 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament Zyra 2+1 per Qira ne Bllok

Apartamenti eshte i arrenduar me shume shije dhe njekohesisht komod, i rikonstruktuar se fundmi, ne katin e dyte te nje ndertese ekzistuese. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, e pershta ...

Apartament 150m2 ID: 1036 Agent : Juljana Bodeci
650 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me Qira ne Bllok

Apartamenti eshte pjese e nje Rezidence në zemër të Bllokut me standardet bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhinë të ...

Apartament 136m2 ID: 1033 Agent : Juljana Bodeci
1300 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Ville per Shitje Okazion ne Peze, Helmes

Vila eshte e vendosur ne periferi te Tiranes, Peze Helms. Vila eshte pjese e nje rezidence, e ndertuar me parametra moderne, me punime me cilesi te larte, pothuajse e gatshme (mungojne, dyer, dritare ...

Vila 1510m2 ID: 1032 Agent : Juljana Bodeci
250000 €/Total Shitje