Pronat

Vile per shitje ne Rrugen Mihal Grameno

Shitet vile 3 kateshe ne Rrugen Mihal Grameno sipërfaqe e trruallit 274m2, njollë ndërtimi 109m2, sipërfaqe ndërtimi total 408m2. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe eshte e pajisur me certefikate pro ...

Vila 200m2 ID: 3819 Agent : Jurgen Hoxholli
300000 €/Total Shitje

Apartament 2+1, në Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim, të një ndërtese të re. Godina është super efiçente, duke e çuar në minimum shpenzimin energjisë, apartamenti do të jetë i ngrohtë në dimër dhe i freskët në ...

Apartament 110m2 ID: 3812 Agent : Jurgen Hoxholli
185000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje te Zona e Freskut

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, prane malit te dajtit. Ne nje zone larg trafikut dhe me ajer vecanerisht te paster. Per shkak te orientimt, Jug-Perendim, apartamenti ka dri ...

Apartament 175m2 ID: 3773 Agent : Jurgen Hoxholli
85000 €/Total Shitje

Apartament 2+1, në Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim, të një ndërtese të re. Godina është super efiçente, duke e çuar në minimum shpenzimin energjisë, apartamenti do të jetë i ngrohtë në dimër dhe i freskët në ...

Apartament 100m2 ID: 3702 Agent : Jurgen Hoxholli
180000 €/Total Shitje

Apartament 2+1, për Qira, pranë Rrugës Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, të një ndërtese të re. Godina është super efiçente, duke e çuar në minimum shpenzimin e energjisë, apartamenti do të jetë i ngrohtë në dimër dhe i freskët ...

Zyrë 90m2 ID: 3684 Agent : Jurgen Hoxholli
650 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 për qira në Blv. Gjergj Fishta

Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të lakmuar, me pamje panoramike të Blv. Bajram Curri. Ka një sipërfaqe totale 130 m2 dhe është i përbër nga 2 dhoma gjumi, sallon, holl, kuzhinë + dhomë ngrënie, ...

Apartament 130m2 ID: 3674 Agent : Jurgen Hoxholli
550 €/Muaj Qira

Apartament 2+1, në Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim, të një ndërtese të re. Pozicionuar në afërsi të rrugës Myslym Shyri, vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit. Godina është super efiçente, duke e çuar në mi ...

Apartament 100m2 ID: 3660 Agent : Jurgen Hoxholli
180000 €/Total Shitje

Zyrë 55m2, për Qira, pranë Rrugës Myslym Shyri

Zyra ndodhet në një pallat të sapo përfunduar në fillim të tregut Cam, nga krahu i Rrugës Myslym Shyri. Ka një sipërfaqe prej afërsisht 55m2, me fasad xhami të orientuar nga jugu. Pallati në fjalë, ës ...

Zyrë 55m2 ID: 3638 Agent : Jurgen Hoxholli
500 €/Muaj Qira

Zyrë 68m2, për Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyri

Ambienti ndodhet në katin e dytë, të një pallati në ndërtim e sipër pranë rrugës Myslym Shyri. Punimet e fundit janë planifikuar të përfundojnë në Maj të ketij viti (2018). I pajisur me 2 hapësira. Go ...

Zyrë 68m2 ID: 3615 Agent : Jurgen Hoxholli
180000 €/Total Shitje