Pronat

Vilë për Shitje pranë Residencave amerikane

Vila ndodhet në një zonë të qetë të tiranës dhe është 4 katëshe. Kati dytë dhe i katërt janë plotësisht të mobiluar me mobiljet e nevojshme. Ka mjaft hapësirë në tarracë dhe një pamje mjaft të bukur t ...

Vila 939m2 ID: 1462 Agent : Jurgen Hoxholli
500000 €/Total Shitje

Vilë për Qira pranë Residencave amerikane

Vila ndodhet në një zonë të qetë të tiranës dhe është 4 katëshe. Kati dytë dhe i katërt janë plotësisht të mobiluar me mobiljet e nevojshme. Ka mjaft hapësirë në tarracë dhe një pamje mjaft të bukur t ...

Vila 939m2 ID: 1461 Agent : Jurgen Hoxholli
3000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 për Shitje në Rrugën Karl Gega

Apartamenti ndodhet pranë Bulevardit "Zogu I". Zona do të jetë një qendër e dytë e qytetit në të ardhmen e afërt, brenda 5-6 viteve, për shkak të krijimit të Bulevardit të ri pranë rrugës "Karl Gega". ...

Apartament 119m2 ID: 1457 Agent : Jurgen Hoxholli
107100 €/Total Shitje

Apartament 2+1 për Shitje në Rrugën e Kavajës

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtese ekzistuese . Është në një zonë mjaft të mirë në Rr. e Kavajës, pranë spitalit gjerman. Apartamenti mund të përdorer mjaft mirë dhe për ZYRA. ...

Apartament 95m2 ID: 1442 Agent : Jurgen Hoxholli
99000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 për Shitje në Rrugën Brigada VIII

Apartament për shitje, i përbërë nga 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje dhe 1 tualet. Është një apartament i mirë organizuar, në një ndërtesë të vjetër, pa ashensor. Ndodhet në një ndër zonat me të mira dh ...

Apartament 95m2 ID: 1438 Agent : Jurgen Hoxholli
135000 €/Total Shitje

Zyre per qira ne Rrugen Sami Frasheri  

Zyre per qira ne nje zone shume te mire. Shume e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si prsh; zyra, klinike dentare, sallon bukurie, etj. Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin tim. ...

Zyrë 50m2 ID: 1386 Agent : Jurgen Hoxholli
500 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 2+1 për Qira në Rrugën Sami Frashëri

Apartament me qera me dy dhoma gjumi, dy banjo, dhomë ndenjeje dhe ambjent gatimi. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe dritë natyrale përgjatë gjithë ditës. ...

Apartament 155m2 ID: 1364 Agent : Jurgen Hoxholli
600 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Ambjent komercial 200 mq me Qira, Rruga Mujo Ulqinaku

Një ambjent shumë i bukur komerciale me siperfaqe 200 metra katror, kati i parë, në një zonë shumë qendrore dhe te qete te Tiranes, prane rruges Myslym Shyri, i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie t ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 1277 Agent : Jurgen Hoxholli
1500 €/Muaj Qira
Shitur

Magazine per qira, Autostrada Tirane-Vore

Kjo prone eshte i pozicionuar ne afersi te autostrades Tirane-Vore. Komplot eshte 22.000 m², zona e ndertimit eshte 5000 m² gjithashtu ka lokalet zyre me siperfaqe prej 800 m² ndare ne dy kate, ku sec ...

Depo 22000m2 ID: 1148 Agent : Jurgen Hoxholli
3000000 €/Total Shitur