Pronat

Zyrë 68m2, për Qira, pranë Rrugës Myslym Shyri

Ambienti ndodhet në katin e dytë, të një pallati në ndërtim e sipër pranë rrugës Myslym Shyri. Punimet e fundit janë planifikuar të përfundojnë në prill të ketij viti (2018). I pajisur me 2 hapësira. ...

Zyrë 68m2 ID: 3402 Agent : Jurgen Hoxholli
800 €/Muaj Qira

Zyrë 140m2, për Qira, pranë Rrugës Myslym Shyri

Ambienti ndodhet në katin e tetë banim, të një pallati në ndërtim e sipër pranë rrugës Myslym Shyri. Punimet e fundit janë planifikuar të përfundojnë në prill të ketij viti (2018). I pajisur me 3 dho ...

Zyrë 140m2 ID: 3397 Agent : Jurgen Hoxholli
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1, për Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyrit

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, të një ndërtese në ndërtim e sipër. Punimet e fundit janë planifikuar të përfundojnë në prill të këtij viti (2018). Godina është super eficente, duke e çu ...

Apartament 106m2 ID: 3396 Agent : Jurgen Hoxholli
191300 €/Muaj Shitje

Apartament 2+1, për Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyrit

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim, të një ndërtese në ndërtim e sipër. Punimet e fundit janë planifikuar të përfundojnë në prill të këtij viti (2018). Godina është super eficente, duke e çua ...

Apartament 110m2 ID: 3394 Agent : Jurgen Hoxholli
199500 €/Total Shitje

Ambient 54m2, për Qira, në Rrugën Myslym Shyri

Ambienti ndodhet në zemër të Myslym Shyrit, ka një sipërfaqe prej afërsisht 54m2. I papërshtatur për dyqan, prandaj ka nevoj për investime, të cilat do të negociohen në çmimin mujor të qirasë. ...

Dyqan Shitje 54m2 ID: 3368 Agent : Jurgen Hoxholli
1200 €/Muaj Qira

Apartament 2+1, për Qira, pranë Rrugës së Kavajës

Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një godine pranë rrugës Kavajës, i orientuar lindje-veri-perëndim. I pajisur me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kuzhinë më vehte, një ballkon. Ka ndricim natyral përgj ...

Apartament 120m2 ID: 3351 Agent : Jurgen Hoxholli
500 €/Muaj Qira

Vilë 3-Katëshe, për Qira, në Rrugën Naim Frashëri

Vila është e pozicionuar në afërsi të rrugës Kavajës dhe rrugës Muhamet Gjollesha. Me sipërfaqe ndërtimi afërsisht 166m2. Kati parë: kuzhinë, tualet , holl. Kati dytë: 4 Dhoma gjumi, secila me tu ...

Vila 550m2 ID: 3332 Agent : Jurgen Hoxholli
4000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1, për Shitje, në Zonën e Freskut

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një godine pranë malit të Dajtit, ka një sipërfaqe prej rreth 110m2. Me ndricim natyral përgjatë pjesës më të madhe të ditës. Orientim Jug-Perëndim. Shitet tër ...

Apartament 110m2 ID: 3330 Agent : Jurgen Hoxholli
78000 €/Total Shitje

Apartament 2+1, per Shitje, te Rruga Selita e Vjeter

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një godine 6-katëshe, të përfunduar në fillim të këtij viti (2018). Ndodhet në një zonë të qetë, pa zhurma dhe pa ndotje nga trafiku, në afërsi të liqenit të T ...

Apartament 120m2 ID: 3328 Agent : Jurgen Hoxholli
83700 €/Muaj Shitje