Pronat

Apartament 1+1, për Shitje, te Rruga Selita e Vjetër

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një godine 6-katëshe, të përfunduar në fillim të këtij viti (2018). Nodhet në një zonë të qetë, pa zhurma dhe pa ndotje nga trafiku, në afërsi të liqenit të Ti ...

Apartament 70m2 ID: 3326 Agent : Jurgen Hoxholli
52300 €/Total Shitje

Zyrë 58m2, për Qira, në Rrugën e Kavajës

Zyra është e pozicionuar në katin e shtatë të një pallati 8-katësh në Rrugën e Kavajës. Ka një sipërfaqe prej rreth 58m2, e pajisur me tualet dhe kuzhinë. Ambienti ka orientim Jug-Perëndim. ...

Zyrë 58m2 ID: 3308 Agent : Jurgen Hoxholli
500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1, për Shitje, në Rrugën Ramazan Demneri

Apartamenti ka një sipërfaqe prej afërsisht 165m2, ka dritë natyrale përgjatë pjesës më të madhe të ditës. Ndodhet në një lagje të qetë, pa shumë zhurmë dhe me akses të shpejt me Unazën e Madhe. ...

Apartament 165m2 ID: 3089 Agent : Jurgen Hoxholli
160000 €/Total Shitje

Apartament 2+1, për Shitje, në Rrugën Bardhyl

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një godine pa ashensor, me orientim lindje-perëndim. Ka dritë natyrale përgjatë pjesës më të madhe të ditës dhe nuk ia bllokon pamjen asnjë godinë tjetër. Apar ...

Apartament 80m2 ID: 3088 Agent : Jurgen Hoxholli
70000 €/Total Shitje

Vilë 2-Katëshe, për Shitje, në Rrugën Besim Fagu

Vila ndodhet në një zonë në zhvillim e sipër, pranë qendrës tregtare "Concord", 5 minuta, me makinë, larg nga Spitali "Nënë Tereza". Ka një sipërfaqe prej afërsisht 120m2 për kat. Vila është e pajisur ...

Vila 280m2 ID: 3085 Agent : Jurgen Hoxholli
99000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 për Shitje, pranë Rrugës Muhamet Deliu

Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një pallati 7-katësh. Ka ndricim natyral përgjatë pjesës më të madhe të ditës, me orientim nga lindja. I pajisur me 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 veran ...

Apartament 144m2 ID: 2754 Agent : Jurgen Hoxholli
100000 €/Total Shitje