Pronat

Toke 15600 m2 ne Koder Kashar ne shitje

Toke 15600 m2 ne shitje ne Koder Kashar .Toka e pershtateshme per komplekse vilash,spitale,shkolla private etj.Prona eshte e paisur me certifikat pronesie dhe ka qene pron e vjeter .Per nje vizite ne ...

15600m2 ID: 3883 Agent : Florian Katiaj
30 €/m2 Shitje

Zyre 180 m2 me qira tek Top chanel

Zyre 180 m2 me qira tek Top chanel ne Rrugen 7 Nentori.Zyra organizohet ne pese ambiente,kater tualete,ambient ngrenje,verande,kater vende parkimi.Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

Zyrë 240m2 ID: 3881 Agent : Florian Katiaj
400 €/Muaj Qira

Kapanon 900 m2 me qira ne rrugen 7 Nentori

Kapanon me qira ne Rrugen 7 Nentori. Te dhenat e kpanonit jane lartesi 7 m,900 m2,dy zyra, dy tualete dhe 500 m2 ambient te jashtem parkimi. Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

Depo 2000m2 ID: 3879 Agent : Florian Katiaj
1500 €/Muaj Qira

Kapanon 640 m2 me qira tek City Park

Kapanon me qira ne rrugen Iliria .Kapanoni eshte ndertim i ri me te gjitha facilitetet qe duhen per industri. Te dhenat e kapanonit jane hapsir pune 640 m2, lartesi 7 m, cimento industriale dhe pese ...

Depo 800m2 ID: 3876 Agent : Florian Katiaj
2900 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 ne kompleksin Touch of the sun

Apartament me qera ne nje kompleks rezidencial te ruajtur 24 h/24,Apartamenti ofrohet i mobiluar, 2 dhoma gjumi e sallon ndenjieje/ngrenie te madh,garazhd,verande, kuzhine me vete dhe 2 tualete. Apart ...

Apartament 106m2 ID: 3870 Agent : Florian Katiaj
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne kompleksin Touch of the Sun

Apartament me qera ne nje kompleks rezidencial te ruajtur 24 h/24,Apartamenti ofrohet i mobiluar, 2 dhoma gjumi e sallon ndenjieje/ngrenie te madh,garazhd,verande, kuzhine me vete dhe 2 tualete. Apart ...

Apartament 135m2 ID: 3869 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira

Tok 1050m2 ne shitje ne Sauk

Toke 1050 m2 per shitje ne Sauk. Toka eshte me pamje nga liqeni artificial.Toka eshte me dokmentacion te rregullt pronesie.Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

1050m2 ID: 3856 Agent : Florian Katiaj
250 €/m2 Shitje

Apartament 1+1 me qira tek blloku

Apartament 1+1 me qira te blloku ne Rrugen Abdyl Frasheri.Hapsira organizohet ne nje dhome gjumi,ambient gatimi me vete,soxhorno,dy ballkone dhe tualet .Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

Apartament 65m2 ID: 3853 Agent : Florian Katiaj
300 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Bardhyl

Apartament 2+1 me orientim Jug-Perendim dhe sheh nga rruga kryesore (unaza). Ai ka 1 llozhe, dy tualete, sallonin me hapësirën e gatimit e ngrënies. Apartamenti eshte me certifikate pronesie. Prona e ...

Apartament 120m2 ID: 3842 Agent : Florian Katiaj
132430 €/Total Shitje