Pronat

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Bardhyl

Apartament 2+1 ndodhet në katin e dytë me orientim Jug-Perëndim dhe Jug-Lindje në ballë të objektit që sheh rrugën kryesore (unazën). Organizohet ne 2 dhoma gjumi, një ballkon ne dhomën e ditës dhe dy ...

Apartament 110m2 ID: 3841 Agent : Florian Katiaj
120700 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Bardhyl

Apartament 2+1 ndodhet në katin e dyte. Ka orientim Jug-Perendin, Veri-Perendim dhe sheh nga rruga (unaza). Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 banja dhe dy ballkone, përkatësisht në dhomën e ditës dhe nj ...

Apartament 120m2 ID: 3840 Agent : Florian Katiaj
132430 €/Total Shitje

Ambient komercial 5000 m2 Rruga Bylis

Ambient komercial 5000 m2 Rruga Bylis . Magazina eshte e ndare me kate nga 500 m2 me cimento industriale 750 kg per m2. Hapsirat jane open space dhe me zyra te vecanta cdo kat.Ofrohen dhe ambien ...

Depo 7000m2 ID: 3837 Agent : Florian Katiaj
2 €/m2 Qira

Ambient komercial 175 m2 ne Rrugen Sami Frasheri

Ambient komercial 175 m2 ne Rrugen Sami Frasheri. Hapesira organizohet ne nje ambient 110 m2 open space, tualet dhe dy ambiente zyra te vecanta. Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi ...

Zyrë 175m2 ID: 3798 Agent : Florian Katiaj
1500 €/Muaj Qira

Ambient komercial 350 m2 tek Bulevardi Blu

Ambient komercial me qira 350 m2 tek Bulevardi blu .Ambienti eshte ne rruge kryesore pa shkalle i gjithi me vetrate xhami kamera sigurie pese dyer hyrse dalese njeren skorevel me sensor. Pervec ambie ...

Dyqan Shitje 410m2 ID: 3796 Agent : Florian Katiaj
1600 €/Muaj Qira

Toke ne shitje tek City Park 13613 m2

Toke ne shitje tek City Park 13613 m2. Toka eshte me dokumenta te rregullta pronsie eshte brezi i pare direkte ne autostrade dhe me lidhje me rrugen dytesore. Per nje vizite ne prone ju lutem me telef ...

13613m2 ID: 3770 Agent : Florian Katiaj
150 €/m2 Shitje

Ambient Komercial ne shitje 39 m2 Rruga e Kavajes

Ambient Komercial ne shitje 39 m2 Rruga Kavajes tek 21 Dhjetori. Hapsira eshte e organizuar ne ambient ekspozmi menjehere ne rruge kryesore,tualet . Ambienti mund te pershtatet sipas kerkeses tuaj d ...

Dyqan Shitje 39m2 ID: 3758 Agent : Florian Katiaj
230000 €/Total Shitje

Ambient Komercial ne shitje 40 m2 tek Kompleksi Halili

Ambient Komercial ne shitje 40 m2 Rruga e Dibres Kompleksi Halili. Hapsira eshte e organizuar ne ambient ekspozmi menjehere ne rruge kryesore,tualet . Ambienti mund te pershtatet sipas kerkeses tuaj ...

Dyqan Shitje 40m2 ID: 3756 Agent : Florian Katiaj
250000 €/Total Shitje

Ambient Komercial ne shitje 24 m2 Rruga Bardhyl

Ambient Komercial ne shitje 24 m2 Rruga Bardhyl tek kyqezimi spitalit Nen Tereza. Hapsira eshte e organizuar ne ambient ekspozmi menjehere ne rruge kryesore,tualet . Ambienti mund te pershtatet sipa ...

Dyqan Shitje 24m2 ID: 3755 Agent : Florian Katiaj
145000 €/Total Shitje