Pronat

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1, SUPER LUKSOZ NË BLLOK

Jepet me qira Apartament 4+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Bllok prane Hotel Grand. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 400 m2, i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 ballkone, kuzhi ...

Apartament 400m2 ID: 1434 Agent : Florian Katiaj
3000 €/Muaj Qira

Hapesire per zyra me Qera

Dyqani ka nje siperfaqe prej 160 m², ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte me dokument hipotekor, ka punime shume te mira, ka drite natyrale pasi ka fasade xhami rreth 5 metra te gjere. ...

Zyrë 180m2 ID: 1389 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira

Magazine per Qira ne Rrugen Ndre Mjeda

Magazina me qira në nje zonë shume pranë Tiranes, me sipërfaqe të ndryshme . Magaznina 1, ka siperfaqe 268 m2, Magazina Nr.2 , 93 m2 dhe Magazina Nr.3 93 m2. Dhomat janë me banjo dhe ajr të kondicion ...

Depo 454m2 ID: 1342 Agent : Florian Katiaj
5 €/m2 Qira

Magazine ne Autostraden Tirane -Vore

Ambjenti i biznesit është i pozicionuar në afërsi të rruges Tiranë-Vorë pranë Shopping Center "Casa Italia". Ai është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. ...

Depo 150m2 ID: 1339 Agent : Florian Katiaj
900 €/Muaj Qira

Biznes per shitje ne Rrugen e Kavajes

Biznes , Bar-Restorant per shitje 120000 Euro prane rruges se Kavajes, me një klientelë besnike. Villa ka 2 kate me sipërfaqe totale prej 400m2, me oborr dhe bodrum . Qiraja mujore e ambjentit ku nd ...

Restorant 480m2 ID: 1308 Agent : Florian Katiaj
120000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Vile me Qira 500 m2

Vile kater kateshe 500mq, afer Rruga e Kavajes, ne kushte shume te mira, ne nje nga zonat me qendrore, te bukur dhe te qete te Tiranes. ...

Vila 500m2 ID: 1222 Agent : Florian Katiaj
5000 €/Muaj Qira

Vile 3 kate per shitje Golem, Kavaje

Vendosur ne nje bllok Vilash stil kontemporan atrium me 3 vende parkimi, terrace, verande kopesht te gjelberuar. Vetem pak metra larg detit kjo vile eshte oaz qetesie. ...

Vila 340m2 ID: 1218 Agent : Florian Katiaj
122000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Vila per qira, Rruga Liman Kaba

Vile me qera, një vilë me pajisje si ajer te kondicionuar, vend të zjarrit, një kuzhinë me çdo komoditet, në afërsi të liqenit, një oborr të vogël mbjellë me lule dhe pemë, parkimi per dy automjete. V ...

Vila 600m2 ID: 1205 Agent : Florian Katiaj
3000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartment 1+1 , at Rr.Sami Frasheri

Apartament 1 + 1, një banjo, një ballkon. Ambienti i ngrohte dhe i mobiluar bukur ne katin e 3 me ashensor. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Sipërfaqja 60 m2. ...

Apartament 60m2 ID: 1176 Agent : Florian Katiaj
350 €/Muaj Qira