Pronat

E dhënë me qira

Ambjent Komercial 280m2 per Qira ne Rrugen Dritan Hoxha

Ambjent Komercial 280m2 per Qira ne Rrugen Dritan Hoxha. Eshte e organizuar ne dy kate: Kati i pare 140m2 open space dhe nje tualet , Kati i dyte 140m2 e ndare ne hapesira ( nese deshironi behen op ...

Dyqan Shitje 280m2 ID: 1699 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament per shitje prane spitalit Ikeda. Apartmenti ka nje organizim dhe punime shume te mira. Me nje pozicion shume te mire ku eshte plote drite dhe diell. Ka nje sallon bashke me kendin e gatimit ...

Apartament 101m2 ID: 1666 Agent : Florian Katiaj
80000 €/Total Shitje

Vile 2-kateshe per Qira ne Rrugen rexhep Jella

Vila 2-kateshe me Qira, eshte pjese e nje zone rezidenciale shtepish private, eshte me 3 hyrje, ofron qetesi maksimale, gjelberim te perhershem, per te apasionuarit e kopshtarise nje bahce me e lule ...

Vila 1200m2 ID: 1643 Agent : Florian Katiaj
2600 €/Muaj Qira

Shitet Trualli 1460m2 ne Sauk

Truall per Shitje ne nje nga zonat me te zhvilluara komerciale vitet e fundit. Eshte e shfrytezuar aktualisht per vreshte por eshte i aprovuar leja e ndertimit per vila. Per me shume informacion ju lu ...

1460m2 ID: 1592 Agent : Florian Katiaj
120 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 1+1 per Shitje tek Fresku

Apartament 1+1 prane zones se Freskut. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert me drejtim nga Jug – Lindja qe mundeson nje ndicim natyral.Kati i katert, I pa banuar me pare. ...

Apartament 69m2 ID: 1584 Agent : Florian Katiaj
28000 €/Total Shitje

Zyre me Qira, Bulevardi Gjergj Fishta

Zyre me siperfaqe 65 m2, ne katin e pare. Zyra eshte e perbere me dy ambjente dhe me ajer te kondicionuar. Ndodhet ne Bulevardin Gjegj Fishta. ...

Zyrë 65m2 ID: 1576 Agent : Florian Katiaj
500 €/Muaj Qira

vile per Qira, tek Kodra e Priftit

Vila eshte e perbere nga 3 kate me rreth 120 m2 cdo kat, dhe rreth 280 m2 oborr perreth shtepise. Kati i Pare ka 2 dhoma te medhaja te pamobiluara dhe tualet. Kati i dyte i viles ka sallon, kuzhine, ...

Vila 400m2 ID: 1571 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira

Apartament per Qira ne Rrugen Reshit Petrela

Apartament 2+1 me Qira ne rrugen Reshit Petrela. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks qe i mundeson te gjitha sherbimet. Ndodhet ne katet e larta dhe ka nje organizim : korridor, dhoma e ndenjes, kendi ...

Apartament 128m2 ID: 1564 Agent : Florian Katiaj
320 €/Muaj Qira