Pronat

Vile 2-kateshe per Qira ne Rrugen rexhep Jella

Vila 2-kateshe me Qira, eshte pjese e nje zone rezidenciale shtepish private, eshte me 3 hyrje, ofron qetesi maksimale, gjelberim te perhershem, per te apasionuarit e kopshtarise nje bahce me e lule ...

Vila 1200m2 ID: 1643 Agent : Florian Katiaj
2600 €/Muaj Qira

Shitet Trualli 1460m2 ne Sauk

Truall per Shitje ne nje nga zonat me te zhvilluara komerciale vitet e fundit. Eshte e shfrytezuar aktualisht per vreshte por eshte i aprovuar leja e ndertimit per vila. Per me shume informacion ju lu ...

1460m2 ID: 1592 Agent : Florian Katiaj
120 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 1+1 per Shitje tek Fresku

Apartament 1+1 prane zones se Freskut. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert me drejtim nga Jug – Lindja qe mundeson nje ndicim natyral.Kati i katert, I pa banuar me pare. ...

Apartament 69m2 ID: 1584 Agent : Florian Katiaj
28000 €/Total Shitje

Zyre me Qira, Bulevardi Gjergj Fishta

Zyre me siperfaqe 65 m2, ne katin e pare. Zyra eshte e perbere me dy ambjente dhe me ajer te kondicionuar. Ndodhet ne Bulevardin Gjegj Fishta. ...

Zyrë 65m2 ID: 1576 Agent : Florian Katiaj
500 €/Muaj Qira

vile per Qira, tek Kodra e Priftit

Vila eshte e perbere nga 3 kate me rreth 120 m2 cdo kat, dhe rreth 280 m2 oborr perreth shtepise. Kati i Pare ka 2 dhoma te medhaja te pamobiluara dhe tualet. Kati i dyte i viles ka sallon, kuzhine, ...

Vila 400m2 ID: 1571 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira

Apartament per Qira ne Rrugen Reshit Petrela

Apartament 2+1 me Qira ne rrugen Reshit Petrela. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks qe i mundeson te gjitha sherbimet. Ndodhet ne katet e larta dhe ka nje organizim : korridor, dhoma e ndenjes, kendi ...

Apartament 128m2 ID: 1564 Agent : Florian Katiaj
320 €/Muaj Qira

Shitet Apartamenti 2+1 Liqeni i Thate

Shitet apartamenti 2+1 te Liqeni i Thate.Kompleksi i ri ne ndertim,punime bashkehore dhe mjafte cilesore. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje sallon me kendin e gatimit dhe dy tualete. Cmimi i negocius ...

Apartament 115m2 ID: 1547 Agent : Florian Katiaj
77000 €/Total Shitje

Apartament per Shitje tek Liqeni i Thate

Apartament per Shitje 2+1 te Liqeni i Thate. Kompleksi i ri ne ndertim,punime bashkehore dhe mjaft cilesore. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje sallon me kendin e gatimit dhe dy tualete. Per ta vizitu ...

Apartament 105m2 ID: 1546 Agent : Florian Katiaj
85000 €/Total Shitje

Magazine me Qira ne Autostraden Tirane-Vore

Kjo pronë është i pozicionuar në afërsi të autostradës Tiranë-Vorë. Godina eshte 6-kateshe dhe 1 kat garazh, me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 3200m2 dhe rreth 800 m2 oborr. Cdo kat eshte 540 m2, kat ...

Depo 4000m2 ID: 1524 Agent : Florian Katiaj
6 €/m2 Qira