Pronat

Me çmim të reduktuar

Vila per shitje ne Rrugen Ligor Lubonja

Shiten 2 vila 3-kateshe ne nje nga zonat me te qeta banimit dhe qasje ne rruget kryesore. Secili nga vila ka nje arkitekture moderne, projektuar mbi 3 kate dhe nje verande ku ju mund te shijuar gjithç ...

Vila 1000m2 ID: 1162 Agent : Florian Katiaj
480000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Ambjent Biznesi per Shitje tek Brryli

Shitet Ambjenti Komercial tek Brryli. Ambjenti eshte me certifikate pronesie 76 m2, ku per momentin eshte ndare ne dy ambjente 50 m2 me 20m2 verande ( shfrytezohet per Lokal) kurse pjesa tjeter 26 m2 ...

Dyqan Shitje 76m2 ID: 1101 Agent : Florian Katiaj
180000 €/Total Shitje