Pronat

Zyre 50 m2 me qira tek 21 Dhjetori

Ambient 50 m2 i pershtateshem per zyre ne katin e dyte .Hapsira organizohet ne dy ambiente dhe nje tualet .Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

Zyrë 55m2 ID: 3964 Agent : Florian Katiaj
250 €/Muaj Qira

Ambient per zyre 160 m2 ne Rrugen Gjin Bue Shpata

Ambiente per zyre 160 m2 ne Rrugen Gjin Bue Shpata.zyra organizohet ne 5 ambiente te vecanta,tualet dhe nje depo.Ambienti eshte i pozicionuar ne rruge kryesore i pershtateshem per zyra,klinika te ndr ...

Zyrë 160m2 ID: 3959 Agent : Florian Katiaj
1500 €/Muaj Qira

Ambient komercial 100 m2 ne Rrugen Reshit Petrela

Ambient komercial 100 m2 ne Rrugen Reshit Petrela .Ambetni ka vizualitet te larte dhe eshte ne rruge kryesore.Fasada ka vizualitet te madh dhe perfekte per rreklamim te biznesit .Per nje vizite ne ...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 3958 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira

Kapanon 2000 m2 me qira Durres

Kapanon ne Durres.Me te dhena teknike 2000 m2 ambient i brendeshem, 130 m2 zyra, 2000 m2 ambient i jashtem magazinimi dhe parkimi,vinxh ure 10 ton,cimento industriale dhe lartesi 9 m.Per nje vizite ne ...

Depo 4000m2 ID: 3952 Agent : Florian Katiaj
5000 €/Muaj Qira

Apartament 133 m2 3+1 me qira ne "Sun Hill Residence"

Apartament 133 m2 3+1 me qira ne "Sun Hill Residence". Hapsira organzohet ne tre dhoma gjumi,tre tualete,sallon dhe ambient gatimi moderrn. Apartamenti ne cmim ka dhe nje parkim. Per nje vizite ne pro ...

Apartament 133m2 ID: 3936 Agent : Florian Katiaj
920 €/Muaj Qira

Ambient comercial 55 m2 ne Rrugen Naim Frasheri

Ambient comercial 55 m2 ne Rrugen Naim Frasheri. Hapsira eshte e pershtateshme per bar kafe,klinika,noteri etj.Ambienti ka akses ne nje oborr qe mund te perdoret per qellimet e biznesit. Per nje vizi ...

Dyqan Shitje 70m2 ID: 3929 Agent : Florian Katiaj
75000 €/Total Shitje

Ambient 45 m2 me qira ne Rrugen Nikolla Tupe

Ambient 45 m2 me qira ne Rrugen Nikolla Tupe. Hapsira eshte e pershtateshme per zyre,parukeri,klinik dentare,noteri etj.Ambienti eshte i organizuar ne dy hapsira dhe nje tualet. Vendollja e favorshme ...

Zyrë 0m2 ID: 3919 Agent : Florian Katiaj
360 €/Muaj Qira

Toke 15600 m2 ne Koder Kashar ne shitje

Toke 15600 m2 ne shitje ne Koder Kashar .Toka e pershtateshme per komplekse vilash,spitale,shkolla private etj.Prona eshte e paisur me certifikat pronesie dhe ka qene pron e vjeter .Per nje vizite ne ...

15600m2 ID: 3883 Agent : Florian Katiaj
30 €/m2 Shitje

Zyre 180 m2 me qira tek Top chanel

Zyre 180 m2 me qira tek Top chanel ne Rrugen 7 Nentori.Zyra organizohet ne pese ambiente,kater tualete,ambient ngrenje,verande,kater vende parkimi.Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

Zyrë 240m2 ID: 3881 Agent : Florian Katiaj
400 €/Muaj Qira