Pronat

Kapanon 900 m2 me qira ne rrugen 7 Nentori

Kapanon me qira ne Rrugen 7 Nentori. Te dhenat e kpanonit jane lartesi 7 m,900 m2,dy zyra, dy tualete dhe 500 m2 ambient te jashtem parkimi. Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

Depo 2000m2 ID: 3879 Agent : Florian Katiaj
1500 €/Muaj Qira

Kapanon 640 m2 me qira tek City Park

Kapanon me qira ne rrugen Iliria .Kapanoni eshte ndertim i ri me te gjitha facilitetet qe duhen per industri. Te dhenat e kapanonit jane hapsir pune 640 m2, lartesi 7 m, cimento industriale dhe pese ...

Depo 800m2 ID: 3876 Agent : Florian Katiaj
2900 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 ne kompleksin Touch of the sun

Apartament me qera ne nje kompleks rezidencial te ruajtur 24 h/24,Apartamenti ofrohet i mobiluar, 2 dhoma gjumi e sallon ndenjieje/ngrenie te madh,garazhd,verande, kuzhine me vete dhe 2 tualete. Apart ...

Apartament 106m2 ID: 3870 Agent : Florian Katiaj
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne kompleksin Touch of the Sun

Apartament me qera ne nje kompleks rezidencial te ruajtur 24 h/24,Apartamenti ofrohet i mobiluar, 2 dhoma gjumi e sallon ndenjieje/ngrenie te madh,garazhd,verande, kuzhine me vete dhe 2 tualete. Apart ...

Apartament 135m2 ID: 3869 Agent : Florian Katiaj
1200 €/Muaj Qira

Tok 1050m2 ne shitje ne Sauk

Toke 1050 m2 per shitje ne Sauk. Toka eshte me pamje nga liqeni artificial.Toka eshte me dokmentacion te rregullt pronesie.Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi. ...

1050m2 ID: 3856 Agent : Florian Katiaj
210 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Bardhyl

Apartament 2+1 me orientim Jug-Perendim dhe sheh nga rruga kryesore (unaza). Ai ka 1 llozhe, dy tualete, sallonin me hapësirën e gatimit e ngrënies. Apartamenti eshte me certifikate pronesie. Prona e ...

Apartament 120m2 ID: 3842 Agent : Florian Katiaj
132430 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Bardhyl

Apartament 2+1 ndodhet në katin e dytë me orientim Jug-Perëndim dhe Jug-Lindje në ballë të objektit që sheh rrugën kryesore (unazën). Organizohet ne 2 dhoma gjumi, një ballkon ne dhomën e ditës dhe dy ...

Apartament 110m2 ID: 3841 Agent : Florian Katiaj
120700 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Bardhyl

Apartament 2+1 ndodhet në katin e dyte. Ka orientim Jug-Perendin, Veri-Perendim dhe sheh nga rruga (unaza). Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 banja dhe dy ballkone, përkatësisht në dhomën e ditës dhe nj ...

Apartament 120m2 ID: 3840 Agent : Florian Katiaj
132430 €/Total Shitje

Ambient komercial 5000 m2 Rruga Bylis

Ambient komercial 5000 m2 Rruga Bylis . Magazina eshte e ndare me kate nga 500 m2 me cimento industriale 750 kg per m2. Hapsirat jane open space dhe me zyra te vecanta cdo kat.Ofrohen dhe ambien ...

Depo 7000m2 ID: 3837 Agent : Florian Katiaj
2 €/m2 Qira

Ambient komercial 175 m2 ne Rrugen Sami Frasheri

Ambient komercial 175 m2 ne Rrugen Sami Frasheri. Hapesira organizohet ne nje ambient 110 m2 open space, tualet dhe dy ambiente zyra te vecanta. Per nje vizite ne prone ju lutem me telefononi ...

Zyrë 175m2 ID: 3798 Agent : Florian Katiaj
1500 €/Muaj Qira