Pronat

Vile me qira 320 m2 ne Rrugen Rexhep Jella

Vile me qira 300 m2 ambient i brendeshem dhe 320 m2 truall ne Rrugen Rexhep Jella . Ambienti eshte i organizuar kati pare soxhorno spacioze ,dhome ngrenje dhe gatimi,tualet . Kati i dyte tre dhoma gj ...

Vila 620m2 ID: 3317 Agent : Florian Katiaj
1700 €/Muaj Qira

Ambient komercial 24 m2 ne Rrugen e Durresit

Ambient komercial 24 m2 ne Rrugen e Durresit . Ambienti eshte ne rruge kryesore i pershtateshem per zyre ,berber ,dyqane te ndryshme, fast food.Per nje vizite ne prone ju lutem na telefononi . ...

Dyqan Shitje 24m2 ID: 3302 Agent : Florian Katiaj
550 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi ,soxhorno,tualet .Ambienti mund te perdoret per zyre . Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni ...

Apartament 107m2 ID: 3301 Agent : Florian Katiaj
350 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen e Durresit

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen e Durresit . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi ,guzhin gatimi ,tualet . Apartamenti ka mobilim modern dhe komod. Per nje vizite ne prone ju lutem me kontakton ...

Apartament 100m2 ID: 3300 Agent : Florian Katiaj
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri

Apartament ne shitje 2+1 80 m2 me certifikate pronesie . Ambienti konsiston ne dy dhoma gjumi ,tualet ,soxhorno dhe ambient te vecant gatimi . Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me paisj ...

Apartament 80m2 ID: 3299 Agent : Florian Katiaj
75000 €/Total Shitje

Vile 240 m2 me qira ne Rrugen Gjergj Bubani

Vile 240 m2 me qira ne Rrugen Gjergj Bubani. Ambienti katit te pare konsiston ne soxhorno ,dhome gatimi me vete ,dhome gjumi ,tualet .kati i dyte ka kater dhoma gjumi, dhome thatje ,tualet, kater ball ...

Vila 240m2 ID: 3294 Agent : Florian Katiaj
1500 €/Muaj Qira

Apartament me qira 85m2 ne Myslym Shyri

Apartament 85 m2 2+1 ne Myslym Shyri . Apartamenti konsiston ne soxhorno me ambient gatimi,dhome matrimoniale ,dhome femijesh me dy krevat ,tualet dhe koridor.Apartamenti eshte i mo0biluar teres ...

Apartament 85m2 ID: 3291 Agent : Florian Katiaj
400 €/Muaj Qira

Ambient me qira 90 m2 ne rrugen Frederik Shiroka

Ambient 90 m2 ne rrugen Frederik Shiroka prane 21 Dhjetorit . Hapsira organizohet ne tre ambiente te vecante ,tualet, koridor.Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket ka dritare triplo xham,elektri ...

Zyrë 90m2 ID: 3289 Agent : Florian Katiaj
400 €/Muaj Qira

Kapanon me qira ne Rrugen Vore-Marikaj

Kapanon me qira ne Rrugen Vore-marikaj . Kapanoni eshte 408 m2 i brendeshem me lartesi ne kulm 7.5 m 2630 m2 zone parkimi ose magazinimi me dy dyer hyrse kryesore. Disponon dhe ambiente per zyra . Pe ...

Depo 3038m2 ID: 3277 Agent : Florian Katiaj
2700 €/Muaj Qira