Pronat

Apartamente per Shitje ne Bregdetin e Vlores

Apartamentet jane pjese e kompleksit rezidencial i perbere nga kater kulla me 6 kate banimi, te cilat gjenden ne hyrje te plazhit te vjeter dhe dallohen per punime mjaft cilesore. Madhesia apartamente ...

Hotel 1569m2 ID: 3240 Agent : The Point
600 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje afer Liqenit

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Liqenit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 81 m2 te pergjithshme dhe eshte i mobiluar ne menyre moderne. Organizohet ne nje ambie ...

Apartament 81m2 ID: 3219 Agent : The Point
90000 €/Total Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Faik Konica

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Faik Konica Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me prestigjoze te Tiranes dhe ka nje siperfaqe totale 107.4 m2 . Hapsira e brendshme organizohet ne nje dhome n ...

Apartament 107m2 ID: 3211 Agent : The Point
2500 €/m2 Shitje

Shitet Penthouse 3+2 + Verande tek Komuna Parisit

Shitet Penthouse 3+2 + Verande tek Komuna Parisit Apartamenti ka nje siperfaqe totale 285 m2 + 235 m2 Verande shume te bukur ne te cilen orientohet nga Jug-Lindje-Perendim, gjithashtu ka pamje f ...

Apartament 285m2 ID: 3196 Agent : The Point
220000 €/Total Shitje

Shitet Ambient Biznesi 149 m2 prane Tajvanit.

Shitet Ambient Biznesi 149 m2 prane Tajvanit. Shitet ambient biznesi me siperfaqe 149 m2 me hipoteke. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me pamje nga rruga kryesore qe ben te mundur r ...

Dyqan Shitje 149m2 ID: 3191 Agent : The Point
2300 €/m2 Shitje

Jepet me qira apartment 2+1 te Kompleksi Dinamo

Jepet me qira apartament 2+1 te Kompleksi Dinamo Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore. Ambienti i brendshe ...

Apartament 100m2 ID: 3172 Agent : The Point
800 €/Muaj Qira

Jepet ambient biznesi me qera

Ambienti me qira ka nje siperfaqe prej 800 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si: Call Center, Restorant, Zyra, Magazine, Supermarket, Salle Frigoriferike. Ambienti ndodhet në katin e ...

Dyqan Shitje 800m2 ID: 3151 Agent : The Point
8 €/m2 Qira

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes

Jepet apartament 2+1 me qera ne zemer te Tiranes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati shume cilesor por edhe qe te ofron nje pamje fantastike nga sheshi Skend ...

Apartament 145m2 ID: 3147 Agent : The Point
2000 €/Muaj Qira