Pronat

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes.

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 196 m2 dhe eshte i organizuar ne tre (3) dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, Soxhorno, tre (3) ballkone, dy (2) tualete, dhe ...

Apartament 196m2 ID: 3143 Agent : The Point
2000 €/Muaj Qira

VILE MODERNE ME QERA PRANE QENDRES TREGTARE TEG

Vile banimi 2 kateshe me qera ne juglindje te qytetit te Tiranes. E vendosur ne nje zone te qete dhe te gjelberuar, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit, kompleksi ofron nje mundesi per te pasur nje ...

Vila 404m2 ID: 2991 Agent : The Point
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

TOKE 3000M2 PER SHITJE NE MJULL-BATHORE.

Toke per shitje prane Qendres Tregtare TEG. Toka me siperfaqe totale 3000m2 eshte ullishte dhe pozicionohet ne Mjull- Bathore, ne nje nga zonat me te favorshme e cila mund te shfrytezohet per vepr ...

3000m2 ID: 2970 Agent : The Point
100 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament 2+1+1 Ballkon, i sapo rikonstruktuar totalisht me punime ekstra cilesore. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 depo,2 tualete, sallon+kuzhine te madhe, holl dhe ballkon rreth 12 m2, gjelberim, q ...

Apartament m2 ID: 1923 Agent : The Point
€/ Shitje

Apartament 2+1 te Liqeni i Thate

Jepet me qira apartament 2+1 te Liqeni i thate. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2, i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon bashke me kendin e gatimit, tualet dhe ballkon. I vendosur prane nje kom ...

Apartament 90m2 ID: 2887 Agent : The Point
400 €/Muaj Qira