Pronat

Shitet apartament 2+1 tek Rr Hoxha Tahsim

Shume prane Pazarit te Ri,ne Rr Hoxha Tahsim shitet nje apartament 2+1.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri 6 katesh por pa ashensor.Ka nje organizim te mire,hyrje plot drite dhe hapsira te boll ...

Apartament 98m2 ID: 3843 Agent : Ritmalca Perollari
98000 €/Total Shitje

Shitet apartament 87m2 prane Vollges (Durres)

Ne nje pallat te ri te sapo perfunduar shitet nje apartament 95 m2.Apartamenti ofron nje pamje te kendshme,fale pozicionimit. Organizohet ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines,dhome gjumi,korridor, ...

Apartament 95m2 ID: 3829 Agent : Ritmalca Perollari
72000 €/Total Shitje

Jepet me qira ambient komercial ne Ali Dem

Ne zonen e Ali Demit jepet me qira nje ambient komercial 232 m2.Ambienti ndodhet buze rruge me vizibilitet te larte,me fasade xhami,ne nje objekt te ri te sapo perfunduar.Hapsira eshte e pershtatshme ...

Dyqan Shitje 232m2 ID: 3828 Agent : Ritmalca Perollari
12 €/m2 Qira

Jepet me qira ambient per zyra ne Bllok

Ne zonen e Bllokut jepet me qira nje ambient bosh i pershtatshem per zyre /apartament.Organizohet ne nje sallon te madh,kuzhine me vehte ,2 dhoma gjumi,tualet dhe nje ballkon i madh.Ambienti pjeserish ...

Zyrë 164m2 ID: 3823 Agent : Ritmalca Perollari
1200 €/Muaj Qira

Ambient per zyre me qira ne Bllok

Ne zonen e Bllokut jepet me qira nje ambient 85 m2 i pershtatshem per zyra.Ambienti 85m2 organizohet ne 2 dhoma,njera me ballkon te mbyllur,korridor +tualet me dritare.Ambienti ndodhet ne nje pallat t ...

Apartament 85m2 ID: 3822 Agent : Ritmalca Perollari
400 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 1+1 te Rr Fortuzi

Ne Rr e Fortuzit ,prane Ministrise se Drejtesise jepet me qira nje apartament 1+1 ne pallat ekzistues.Apartamenti 53m2 organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhines,ne nje dhome gjumi,korrido ...

Apartament 53m2 ID: 3816 Agent : Ritmalca Perollari
270 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 2+1 te Rr. Mahmut Fortuzi

Shume prane Rr Barrikadave ne nje pallat te ri,jepet me qira nje apartament 2+1 i mobiluar mire . Eshte i organizuar ne menyre optimale, me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambjent gatimi, 1 banje, 2 ...

Apartament 100m2 ID: 3814 Agent : Ritmalca Perollari
380 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Ne Komunen e Parisit jepet me qira nje apartament 2+1 i mobiluar.Hapsira 110 m2 organizohet ne nje sallon ndenje +kend kuzhine,ne dhome gjumi,dhome femijesh,korridor,tualet.Apartamenti ndodhet ne nje ...

Apartament 110m2 ID: 3813 Agent : Ritmalca Perollari
40000 Lek/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 1+1 te Rr e Dibres

Ne Rr e Dibres ne nje pallat te ri jepet me qira nje apartament 1+1 i mobiluar.Hapsira eshte e organizuar ne nje sallon+ kend kuzhine,dhome gjumi,korridor,WC.Apartamenti ka nje mobilim te thjeshte por ...

Apartament 74m2 ID: 3811 Agent : Ritmalca Perollari
240 Lek/Total Qira