Pronat

Pronë e re për qira

Apartament per zyre prane Gardes

Jepet me Qira, Apartament me siperfaqe 92m2, ne katin e 3-banim, me sistem ngrohje-ftohje ciller, parkim me ashensor, sistem i komanduar i hapjes se grilave, vetem bufeja e guzhines, citofoni me kam ...

Apartament 95m2 ID: 3321 Agent : Ritmalca Perollari
600 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per qira te Garda

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Sheshit "Nene Tereza", apartament me siperfaqe 150m2, ne katin e 5banim, i mobiluar total, 2dhoma gjumi, studio, dhome ndenje, ngrenie me vete, hyrja ...

Apartament 150m2 ID: 3315 Agent : Ritmalca Perollari
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament i mobiluar me qira te Garda

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Institutit te Larte te Arteve dhe Liqenit Artificial, me siperfaqe 109m2, ne katin e 7-banim, i mbiluar total, orientim jug-pere ...

Apartament 109m2 ID: 3314 Agent : Ritmalca Perollari
1500 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient per restorant prane Bllokut

Ne zonen e Bllokut ne nje ndertese te re jepet me qira kat 0 i pershtatshem edhe per restorant.Ambienti perbehet nga nje salle e madhe,ambient i pershtatur aktualisht si kuzhine ,verande,dhe 2 t ...

Zyrë 250m2 ID: 3312 Agent : Ritmalca Perollari
15 €/m2 Qira

Jepet me qira ambient per zyra prane Bllokut

Ne zonen e Bllokut jepet me qira siperfaqe 250 m2 te pershtatshme per zyra.Ambienti eshte open-space,plot drite fale dritareve te medha qe mundesojne diell dhe drite natyrale.Ambienti eshte i shtrua ...

Zyrë 270m2 ID: 3311 Agent : Ritmalca Perollari
11 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Vile me Qira te Kompleksi Dinamo

Ville me Qira 3-kateshe, e mobiluar total, kompozuar si me poshte, Kati 1-dhome ndenje, gatim me vete, ngrenie, tualet, Kati 2- ndodhen 3dhoma gjumi, tualet, kati 3- depo, verande, studio, e mobilua ...

Vila 240m2 ID: 3307 Agent : Ritmalca Perollari
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament (2+1) ne Bvl.Zhan D'Ark

Shitet apartament i ri, me 2-dhoma gjumi, dhome ngrenie dhe ndenje, i mobiluar total, orientim jug-lindje, i ndricuar nga dielli gjithe kohes, kati 6banim, (pallat i ri 8-katesh), me ashensor, sipe ...

Apartament 100m2 ID: 3296 Agent : Ritmalca Perollari
800 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Godine te Mali Robit

Shitet Godine ne ndertim e pershtateshme per Hotel, B&B, me 24 dhoma te ndara ne tre kate,Salle 500m2 per ceremonira, festa, ne cdo dhome ka tualet, vend per ashensor, dhome per gjenerator, oborr, v ...

Hotel 1700m2 ID: 3292 Agent : Ritmalca Perollari
450000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament prane sheshit Avni Rustemi

Apartament i ndertuar ne vitin 1990, me siperfaqe 94m2, ne katin e peste, ( pallati eshte gjashte katesh), i kompozuar me dy dhoma gjumi, tualet te madh me mundesi per te bere dy tualete, dhome ndenje ...

Apartament 94m2 ID: 3279 Agent : Ritmalca Perollari
75000 €/Total Shitje

Jepet me qira vile 4 kateshe

Prane rruges se Durresit ,jepet me qira vile 3-kateshe + bodrum, sip, 540 M2.Vila mund te jete e pershtatshme per zyra,klinika,kopshte ,cerdhe apo biznese te ndryshme pasi cdo kat eshte i ndare ne 4-5 ...

Zyrë 540m2 ID: 3278 Agent : Ritmalca Perollari
1500 €/Muaj Shitje