Pronat

Shitet ambient komercial prane Rr se Barrikadave

Shume prane Qendres,ne Rr e Barrikadave shitet nje ambient 38m2 i pershtatshem per zyre ose dyqan shitjeje.Ambienti ofron reklamim te aktivitetit fale fasades se xhamit .Prona posedon dokumentacion t ...

Dyqan Shitje 38m2 ID: 4052 Agent : Ritmalca Perollari
80000 €/Total Shitje

Shitet shtepi nje kateshe me oborr ne Selite

Ne zonen e Selites,shume prane unazes se re,shitet shtepi nje kateshe e rrethuar me oborr.Shtepia organizohet ne dy dhoma spacioze me kuzhine me vehte dhe nje tualet.Oborri ofron mundesi parkimi per ...

Vila 300m2 ID: 4046 Agent : Ritmalca Perollari
107000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Barrikadave

Ne Rr e Barrikadave, shume prane qendres shitet nje apartament 2+1.Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe te mire administruar,organizohet ne nje sallon ndenje+ kendin e kuzhines me ballkon, ...

Apartament 91m2 ID: 4045 Agent : Ritmalca Perollari
98000 €/Total Shitje

Jepet me qira ambient per zyra prane Blv Zogu I

Ne Blv Zogu I jepet me qira nje ambient 150 m2 i pershtatshem per zyra.Ambienti organizohet ne dy hapsira open space, me nje pamje nga bulevardi.Mund te jete i pershtatshem per call-center,zyra,apo k ...

Zyrë 150m2 ID: 4038 Agent : Ritmalca Perollari
850 €/Muaj Qira

Jepet me qira zyre prane Selvise

Prane zones se njohur si "Selvia" ne Rr e Dibres ne katin e dyte te nje ndertese te re jepet me qira nje zyre 25 m2 e pershtatshme per zyre kontabilitetit,klinike dentare etj.Per me shume detaje mo ...

Zyrë 25m2 ID: 4037 Agent : Ritmalca Perollari
150 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Jepet me qira apartament 2+1 prane Fakultetit te Shkencave

Prane Fakultetit te Shkencave ne Blv ''Zogu I ''jepet me qira nje apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar,organizohet ne nje dhome nden ...

Apartament 100m2 ID: 4036 Agent : Ritmalca Perollari
550 €/Muaj E dhënë me qira

Jepet me qira ambient per zyra prane "Twin Towers"

Prane Blv "Deshmoret e Kombit" jepet me qira nje ambient i pershtatshem per zyra.Hapesira 155 m2 organizohet ne 2 dhoma spacioze me ballkon, nje dhome pritje,dhe 2 tualete.Per nje vizite ne prone je ...

Zyrë 155m2 ID: 4035 Agent : Ritmalca Perollari
1400 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient per zyra prane Kullave Binjake

Prane "Kullave Binjake" ne Blv Deshmoret e Kombit jepet me qira nje ambient 2+1 i pershtatshem per zyra .Ambienti organizohet ne nje sallon ndenje me ballkon me pamje nga qendra,ne kuzhine me vehte, ...

Zyrë 150m2 ID: 4028 Agent : Ritmalca Perollari
1200 €/Muaj Qira