Pronat

Jepet me qira apartament ne zonen e ish-bllokut

Jepet apartament me qira ne zonen e ish-bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,kati i 9 me siperfaqe 100 m2 i organizuar me 2 dhoma gjumi,2 banjo,sallon ndenje dhe dhome gatimi te ndare.Apar ...

Apartament 100m2 ID: 4017 Agent : Ritmalca Perollari
780 €/Muaj Qira

Shitet apartament 1+1 te Rr e Dibres

Apartament për shitje në një pallati të ri, i ndodhur në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, në Rrugen e Dibres. Ka një organizim shumë të mirë së brendshmi me një dhomë ndenjeje , kend gatimi, ...

Apartament 83m2 ID: 4001 Agent : Ritmalca Perollari
100000 €/Total Shitje

Jepet me qira apartament 2+1 prane Myslym Shyrit

Prane Myslym Shyrit ne nje pallat te ri jepet me qira nje apartament 2+1.Apartamenti organizohet ne nje sallon +kendin e kuzhines,ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Zona ofron akses te menjehershem me ...

Apartament 100m2 ID: 3999 Agent : Ritmalca Perollari
420 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1+ garazh prane RTSH-se

Prane RTSH-se shitet apartament 2+1+garazh.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Hapsira organizohet ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines ,ne 2 dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballk ...

Apartament 145m2 ID: 3998 Agent : Ritmalca Perollari
355000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 me verande te Ali Demi

Ne Rr "Idriz Dollaku" prane Ali Demit shitet nje apartament 2+1+ verande.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje + kendin e kuzhines ,ne 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe nje SUPERVERANDE e cila ofron n ...

Apartament 168m2 ID: 3992 Agent : Ritmalca Perollari
118000 €/Total Shitje

Shitet apartament 3+1 prane Rr se Dibres

Prane Rr se Dibres ne zonen e njohur si Selvia, shitet nje apartament 3+1 ne pallat te ri.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines +ballkon,ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Aksesi ...

Apartament 120m2 ID: 3989 Agent : Ritmalca Perollari
125000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 te Rr. Mihal Grameno

Ne Rr "Mihal Grameno" shitet nje apartament 2+1 ne pallat te ri dhe me ashensor.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi me ballkone,dhe 2 tualete, orientim ...

Apartament 126m2 ID: 3963 Agent : Ritmalca Perollari
120000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Selvise

Prane zones se Selvise,nje zone e njohur si ure lidhese me Qendren ,unazen me Pazarin e ri ,shitet nje apartament 2+1 i ri.Pallati ka punime teper cilesore dhe mire administrohet.Hapesira organizohe ...

Apartament 105m2 ID: 3956 Agent : Ritmalca Perollari
125400 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Maternitetit te ri

Prane Blv Zhan d'Ark,perballe maternitetit te ri shitet nje apartament 2+1.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines,2 dhoma gjumi, 2 tualete.Hyrja eshte ne fazen ku shtr ...

Apartament 107m2 ID: 3946 Agent : Ritmalca Perollari
103000 €/Total Shitje