Pronat

Jepet me qira ambient per magazine te Siri Kodra

Ne zonen e frigoriferit ne Rr Siri Kodra jepet me qira nje ambient i pershtatshem per magazina, zyre, ambient prodhim fason, etj.Godina ka ashensor, tavan te varur, sistem kondicionimi qendror,dyshe ...

Depo 600m2 ID: 3543 Agent : Ritmalca Perollari
1300 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 1+1 per zyra

Ne Rr "Ali Demi" ne nje kompleks te ri te saperfunduar jepet me qira nje apartament i pershtatshem per zyre.Organizohet ne nje sallon me kendin e kuzhines,dhome dhe nje tualet.Apartamenti ka punime ...

Zyrë 60m2 ID: 3534 Agent : Ritmalca Perollari
300 €/Muaj Qira

Shitet 22 ha toke ne Patos te Fierit

Ne Patos te Fierit shitet nje siperfaqe 22 ha toke. Toka ka dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ju lutem nakontaktoni ne numrat tane. ...

220000m2 ID: 3530 Agent : Ritmalca Perollari
3 €/m2 Shitje

Jepet me qira 470 m2 ambient per magazine ne Fresk

Ne zonen e Freskut jepet me qira nje ambient i pershtashem per dyqane,bar-restorant,magazine etj.Ambienti ka fasade xhami cka mundeson reklamim te aktivitetit.per nje vizite ne prone ju litem na konta ...

Depo 460m2 ID: 3528 Agent : Ritmalca Perollari
1200 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok

Ne zemer te Bllokut jepet me qira nje apartament 3+1.Apartamenti organizohet ne nje hall me dalje ne ballkon + kendi i kuzhines,ne nje dhome matrimoniale me tualet,ne dy dhoma te tjera gjumi, tualet ...

Apartament 125m2 ID: 3523 Agent : Ritmalca Perollari
1500 €/Muaj Qira

Jepet ambient dublex per zyra te sheshi Wilson

Shume prane Bulevardit "Deshmoret e Kombit" jepet me qira nje ambient dublex i pershtatshem per zyra.Ambienti i organizuar ne dy kate ka ne total 3 dhoma ,2 salla te medha dhe 4 tualete.Hapesira ka nd ...

Zyrë 264m2 ID: 3521 Agent : Ritmalca Perollari
2600 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient 260 m2 per zyra ne Bllok

Ne nje pike shume strategjike,dhe lehtesisht te aksesueshme jepet me qira hapesire 260 m2 e pershtatur per zyra.Ambienti i ndodhur ne katet e siperme te nje ndertese te mire -administruar ofron kus ...

Zyrë 260m2 ID: 3509 Agent : Ritmalca Perollari
2000 €/Muaj Qira

Shitet apartament 1+1 ne Qender

Ne Qender te Tiranes,ne nje ndertese ekzistuese,shitet nje apartament 1+1.Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar organizohet ne nje sallon pritje+kend kuzhine,ne nje dhome gjumi dhe nje tual ...

Apartament 40m2 ID: 3504 Agent : Ritmalca Perollari
58000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik

Shume prane Kopshtit Botanik shitet nje apartament 2+1. I organizuar ne dy dhoma gjumi,sallon+kuzhine ,dhe 2 tualete,me orientim jug-lindje,ofron nje pamje shplodhese .Apartamenti ofrohet i mobiluar ...

Apartament 104m2 ID: 3497 Agent : Ritmalca Perollari
87000 €/Total Shitje