Pronat

Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje ne Rrugen Reshit Collaku

Apartament per Shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Qender te Tiranes. Ka nje organizim mjaft te mire me nje korridor te bollshem, dy dhoma gjumi dhe tualeti. Orientimi i tij mundeso ...

Apartament 88m2 ID: 1211 Agent : Ritmalca Perollari
140000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Vila 4-kateshe me Qira ne Rrugen Artan Lenja

Vila 4-kateshe per Qira ne nje nder Zonat me te aksesueshme. Eshte e organizuar: ne 2 hyrje ku secila eshte: dhoma e ndenjes me kendin e gatimit,3 dhoma gjumi ( njera me 2 tualete kurse tjetra 1 tuale ...

Vila 1393m2 ID: 1198 Agent : Ritmalca Perollari
4000 €/Muaj Qira

Zyre per Qira ne Rrugen Myslym Shyri

Ambjent shume i mire biznesi ne nje ndertese ekzistuese ne Rruga Myslym Shyri. Mjedisi eshte i perbere nga nje holl, 5 zyra, 1 tualet dhe eshte i pershtatshem per zyre. Per me shume informacion ju lut ...

Zyrë 190m2 ID: 1192 Agent : Ritmalca Perollari
800 €/Muaj Qira

Apartament per Shitje ne Rrugen Medar Shtylla

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes në Komuna e Parisit, në katin e 9, ka një sipërfaqe totale prej 105 m2, e ndarë në një kuzhinë të madhe dhe dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 112m2 ID: 1134 Agent : Ritmalca Perollari
96000 €/Total Shitje

Aparatament per qira ne Rrugen Faik Konica

Nje rezidence si jo me pare ne Shqiperi e dizenjuar per te ofruar shume lehtesira ne menyren e te jetuarit. I pozicionuar ne nje nga zonat me prestigjoze dhe shume afer qendres se Tiranes dhe Parkut ...

Apartament 89m2 ID: 1117 Agent : Ritmalca Perollari
920 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Zogu i I

Apartament me Qira ne Bulevardin Zogu I. Apartamenti organizohet ne korridor, salloni, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Ka nje mobilim komod dhe te rehatshem. Per me shume informacion ju lutem na ...

Apartament 87m2 ID: 1092 Agent : Ritmalca Perollari
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 3+1 per Shitje ne Rrugen myslym Shyri

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ka tre dhoma: dy dhoma jane per çiftet, dhe nje eshte per nje person, dy tualete. Ka nje sallo ...

Apartament 124m2 ID: 1087 Agent : Ritmalca Perollari
125000 €/Total Shitje