Pronat

Shitet dubleks ne zonen e Don Boskos

Ne zonen e Don Boskos shitet nje dubleks i pozicionuar ne 2 katet e fundit te nje pallati te ri.Dubleksi organizohet ne katin 1- ne nje sallon spacioz me kendin e kuzhines me vehte,ne katin 2- tri ...

Apartament 422m2 ID: 3800 Agent : Ritmalca Perollari
282000 €/Total Shitje

Shitet dubleks prane shkolles Ismail Qemali

Prane shkolles Ismail Qemali shitet nje dublex 160m2.Hapsira organizohet ne k1-sallon,WC,kuzhine,verande;k2- 3 dhoma,korridor, WC.Apartamenti ka punime teper cilesore,fasade guri si jashte dhe brenda, ...

Apartament 160m2 ID: 3799 Agent : Ritmalca Perollari
200000 €/Total Shitje

Shitet garsoniere prane spitalit Hygeia

Prane Casa Italia-s ne nje bllok te ri banimi shitet apartment-garsoniere me siperfaqe 70m2.Hapesira eshte e organizuar ne nje sallon te madh dhe nje tualet. Apartamenti ka punime cilesore,ofrohet i p ...

Apartament 70m2 ID: 3793 Agent : Ritmalca Perollari
30000 €/Total Shitje

Jepet me qira ambient komercial ne Don Bosko

Prane Don Boskos jepet me qira nje ambient 300 m2 .Ambienti ndodhet ne kat 0 me vizibilitet maksimal nga 2 anet e rruges. Hapesira eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh tregetare ndaj mo ...

Dyqan Shitje 145m2 ID: 3792 Agent : Ritmalca Perollari
3000 €/Muaj Qira

Jepet me qira 240 m2 ambient komercial prane Ali Demit

Ne Rr Idriz Dollaku jepet me qira ambient komercial 240 dubleks,i pershtatshmem per zyra,banke,klinike,bar-restorant,call center etj. Ambienti dy katesh eshte open space cka mundeson organizim te hap ...

Dyqan Shitje 240m2 ID: 3791 Agent : Ritmalca Perollari
1000 €/Muaj Qira

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RRUGES INDUSTRIALE

Ne Rr industriale Tirane-Durres shitet nje apartament 75 m2.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,i organizuar ne nje sallon ndenje me kendin e gatimit,ne nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kompleksi ...

Apartament 60m2 ID: 3790 Agent : Ritmalca Perollari
33000 €/Total Shitje

Shitet apartament 1+1 prane rruges Industriale

Ne Rr industriale Tirane-Durres shitet nje apartament 75 m2.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,i organizuar ne nje sallon ndenje me kendin e gatimit,ne nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kompleksi ...

Apartament 75m2 ID: 3789 Agent : Ritmalca Perollari
33000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi

Te Ali Demi shitet nje apartament 2+1 ne pallat te ri.Apartamenti ndodhet ne katin e pare,organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhines,ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Pallati eshte ne faze ...

Apartament 88m2 ID: 3780 Agent : Ritmalca Perollari
62000 €/Total Shitje