Pronat

Jepet me qira apartament 2+1+garazh ne Fresk

Ne zonen e Freskut,ne nje pallat te ri, me ashensor, jepet me qira nje apartament 2+1+ garazh.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines,ne dy dhoma gjumi.Ne cmim perfshihet edhe ...

Apartament 106m2 ID: 3935 Agent : Ritmalca Perollari
280 €/Muaj Qira

Jepet me qira nje apartament 2+1 ne Bllok per zyra

Ne zonen e Bllokut ne nje pallat te ri e me 2 ashensore jepet me qira nje apartament 2+1 i bollshem,me 2 tualete per qellime komerciale(zyra).Apartamenti ndodhet ne katet e siperme te pallatit duke mu ...

Zyrë 135m2 ID: 3933 Agent : Ritmalca Perollari
500 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok

Ne zonen e Bllokut,jepet me qira nje apartament 2+1 i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore.Hapesira organizohet ne nje sallon ndenje,kuzhine me vehte 2 dhoma gjumi dhe 2 t ...

Apartament 110m2 ID: 3930 Agent : Ritmalca Perollari
730 €/Muaj Qira

Jepet me qira vile 3 kateshe ne Farke

Ne zonen e Farkes,me nje pamje shplodhese nga liqeni i Farkes,jepet me qira nje vile 3 kateshe e mobiluar.Vila ka nje organizim te mire;kati 1- perbehet nga nje sallon ndenje,kuzhine me vehte dhe e ko ...

Vila 850m2 ID: 3925 Agent : Ritmalca Perollari
3000 €/Muaj Qira

Shitet 6500 m2 toke ne Lunder

Ne Lunder prane Rr se Vilave shiten 6500 m2 toke .Toka ka dokumentacion te rregullt. Zona favorizon ndertimin e vilave ndaj mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone. ...

6500m2 ID: 3924 Agent : Ritmalca Perollari
100 €/m2 Qira

Jepet me qira vile 3 kateshe ne Farke

Ne Farke,ne nje zone te qete e te gjelberuar,jepet me qira nje vile 3 kateshe me oborr.Vila rrethohet nga nje oborr i gjelberuar dhe eshte e mire organizuar,ajo perbehet nga ; kati 1- sallon ndenje+ ...

Vila 800m2 ID: 3922 Agent : Ritmalca Perollari
1200 €/Muaj Qira

Shitet dyqan prane Rr

Ne Rr Muhamet Gjollesha shitet nje ambient 100m, i pershtatshem per dyqan.Hapesira ndodhet buze rruge kryesore me fasade xhami ,vizibilitet maksimal , cka mundeson reklamim te aktivitetit.Prona ka d ...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 3918 Agent : Ritmalca Perollari
570000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane "Eleonor "

Prane Kodres se Diellit,ne zonen e njohur si ''Misioni Eleonor '' shitet nje apartament 2+1 i mobiluar.Apartamenti me siperfaqe 89.7 m2 organizohet ne nje sallon ndenje +me kendin e kuzhines,2 dhoma g ...

Apartament 97m2 ID: 3917 Agent : Ritmalca Perollari
75000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik

Shume prane kopshtit zoologjik,zone e qete e me pamje shplodhes, shitet nje apartament 2+1 me verande.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor,organizohet ne nje sallon ndenje+kendin e ku ...

Apartament 120m2 ID: 3916 Agent : Ritmalca Perollari
153000 €/Total Shitje