Pronat

Apartament 2+1 per shitje ne Bllok

Shitet apartament 2+1 ne nje zone preferenciale rezidenciale dhe tregetare, ne Bllok, pallat i ri, kati i 7, me orientim Jug-Perendim, me akses te menjehershem ne akse kryesore. Perbehet nga 2 dhoma g ...

Apartament 115m2 ID: 3533 Agent : Klajdi Koci
190000 €/Total Shitje

Kat Vile per qira tek Fakulteti Histori-Filologji

Apartament 2+1 me qira tek Fakulteti Histori-Filologji ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe ne nje nga zonat me te preferuara, me te sigurta edhe te qeta te ...

Apartament 115m2 ID: 3515 Agent : Klajdi Koci
400 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje te Myslym Shyri

Apartament 3+1 per shitje te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me 2 ashensore dhe jepet teresisht i mobiluar me mobilje dhe paisje bashkekohore. Apartamenti ka orien ...

Apartament 115m2 ID: 3511 Agent : Klajdi Koci
1200 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, 100 mbi Qendren Kristal. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete edhe mjaft t ...

Apartament 102m2 ID: 3507 Agent : Klajdi Koci
65000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ne Qendren Kristal. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale dhe komerciale mjaft te prefer ...

Apartament 102m2 ID: 3499 Agent : Klajdi Koci
105000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje ne Bllok

Apartament 3+1 per shitje ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati egzistues ne zemer te Bllokut. Apartamenti shitet bosh edhe ka nevoje per rikonstruksion total edhe eshte lehtesi ...

Apartament 98m2 ID: 3424 Agent : Klajdi Koci
140000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Ali Demi

Apartament 2+1 per shitje ne Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 5 katesh egzistues parafabrikat. Apartamenti eshte i rikonstruktuar vitin e fundit edhe shitet teresisht i m ...

Apartament 73m2 ID: 3423 Agent : Klajdi Koci
60000 €/Total Shitje

Ambient per qira tek Qendra Kristal

Ambient per qira tek Kristal Qender! Ambienti ndodhet ne nje zone komerciale mjaft te njohur edhe te frekuentuar tek kompleksi i Kristalit. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, parukeri, kancelari ...

Dyqan Shitje 21m2 ID: 3407 Agent : Klajdi Koci
150 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek 21 Dhjetori

Apartament 2+1 per shitje tek zona 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues dhe organizohet ne 2 ambiente ndenjeje, 2 dhoma gjumi, kuzhine gatimi me vete, 2 tualete edhe ...

Apartament 110m2 ID: 3406 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne nje zone mjaft piktoreske edhe teper te preferuar. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 105m2 ID: 3401 Agent : Klajdi Koci
90000 €/Total Shitje