Pronat

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te sapo perfunduar me orientimjug-perendim. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet edhe ballko ...

Apartament 101m2 ID: 2962 Agent : Klajdi Koci
72000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga Fortuzi

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet ne zonen e Zogut I buze zgjatimit te bulevardit te ri edhe shume prane Sheshit Skernderbej. Ne siperfaqen e apartamentit perfshihe ...

Apartament 140m2 ID: 2955 Agent : Klajdi Koci
117000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira te Komuna e Parisit

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Teresisht e kompletuar dhe teper bashkekohore! Apart ...

Apartament 120m2 ID: 2954 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Shitje ne Qender te Tiranes

Shitet apartament 2+1, pallat ekzistues, me ashensor, ne nje nga zonat rezidenciale me te qeta dhe te preferuara, afer Qendres se Tiranes. Ka orientim Jug-Lindje, i pozicionuar ne katin e katert, plot ...

Apartament 95m2 ID: 2872 Agent : Klajdi Koci
119000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes në Komuna e Parisit, kati i 3, 149 m2 i organizuar ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 4 ballkone. Per nje vizite ne prone me kontaktoni. ...

Apartament 149m2 ID: 2821 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament per shitje 1+1, i ri, cmim teper i arsyeshem per zonen ne te cilin ndodhet! Shume afer Kopshtit Botanik tek Kodra e Diellit, nje nder zonat me te preferuara te Tiranes me plot qetesi dhe a ...

Apartament 77m2 ID: 2819 Agent : Klajdi Koci
54000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje te Kodra e Diellit

Shitet 1+1, i mobiluar , ne nje zone teper te qete tek Kodra e Diellit, nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes.. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me anshesor, por nuk ka akoma certifikate p ...

Apartament 68m2 ID: 2818 Agent : Klajdi Koci
73000 €/Total Shitje

VILE 4-KATESHE ME QIRA NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI

Jepet me qira vile 4-kateshe ne nje nder zonat me te aseksueshme. Me siperfaqe te brendshme 700m2 dhe ambjent te jashtem 350m2. Ndertesa organizohet ne 3 dhoma secilin Kat ( 2 tualete kati), ballkon ...

Vila 1050m2 ID: 2722 Agent : Klajdi Koci
2000 €/Muaj Qira

Zyre 80m2 per Qira afer Rruges se Elbasanit

Ambient per zyre tek Rruga Budi, afer Rruges se Elbasanit. Siperfaqe neto eshte 80 m2, organizohet ne dy kate (57m2+23 m2) me shkalle druri te brendshme. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te frekuent ...

Zyrë 80m2 ID: 2721 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira