Pronat

Ambjent komercial me Qira ne Rrugen Myslym Shyri.

Ambjent komercial me Qira ne Rrugen Myslym Shyri. Ndertesa eshte dy-kateshe: kati i pare eshte 180m2, kati i dyte eshte 150m2 (apartament 2+1+ tarrace) gjithashtu ka nje oborr prej 160m2. Kjo ndertese ...

Zyrë 480m2 ID: 1463 Agent : Klajdi Koci
6000 €/Muaj Qira

Shitet Trualli 1500m2 Komuna Petrele

OKAZION! Shitet trualli 1500 m2 ne komunen Petrele, 500 metra larg rruges kryesore, ne nje zone qe jane ndertuar restorante e hotele luksoze. Per ta vizituar dhe per ta bere tuajen kete prone ju lutem ...

1500m2 ID: 1437 Agent : Klajdi Koci
40 €/m2 Shitje

Apartament per Qira tek Rruga Nikolla Tupe

Apartament me qira ne zonen e Bllokut, ne nje ndertese te re me ashensor. Apartamenti ka nje korridor, sallon dhe kende gatimi te mobiluar plotesisht me te gjithe e nevojshme , 2 dhoma gjumi, nje pr ...

Apartament 115m2 ID: 1387 Agent : Klajdi Koci
550 €/Muaj Qira

Apartament per shitje ne Rrugen Dora Distria

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, kuzhine, nje korridor, dy banjo me drite natyrore dhe një ballkon. Apartamenti është i gj ...

Apartament 145m2 ID: 1367 Agent : Klajdi Koci
320000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartament ndodhet një ndërtesë të re me një dhoma gjumi, një dhomë që jetojnë me kuzhinë, një korridor, një banjo dhe ballkon. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogël të Tiranës. Zona of ...

Apartament 85m2 ID: 1270 Agent : Klajdi Koci
75000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati te ri me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me guzhine, nje korridor, dy tualete dhe ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogël ...

Apartament 113m2 ID: 1269 Agent : Klajdi Koci
100000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per shitje 3+1 ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtese të re me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogë ...

Apartament 132m2 ID: 1268 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ajo ka punime të mira, dhe është e orientuar drejt ...

Apartament 120m2 ID: 1267 Agent : Klajdi Koci
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Duplex 250 m2 per Shitje tek Komuna e Parisit

Një duplex shumë e bukur dhe elegante. Apartamenti ka një sipërfaqe të madhe prej 250 mq, të ndritshme me dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Ndodhet ne katin e fundit të një ndërtese në një nga zonat ...

Apartament 250m2 ID: 1260 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje

Zyre per Qira ne Bulevardin Zhan Dark

Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me pamje fantastike dhe dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Ai është i përshtatshëm për zyra, call center dhe aktivitete te tjera të biznesit. ...

Zyrë 100m2 ID: 1225 Agent : Klajdi Koci
280 €/Muaj Qira