Pronat

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Bajram Curri

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Bajram Curri. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ne fund te Bulevardit dhe Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale ...

Apartament 110m2 ID: 4050 Agent : Klajdi Koci
70000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Kavajes

Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vogel 4-ketesh tek Rruga e Kavajes. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me paisje bashkekohore dhe ...

Apartament 0m2 ID: 4039 Agent : Klajdi Koci
300 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per qira tek Myslym Shyri

Apartament 3+1 per qira ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruges Myslym Shyri, ne nje nga zonat me te preferuara dhe historike, rezidenciale dhe komerc ...

Apartament 102m2 ID: 4030 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Myslym Shyri

Apartament 3+1 per shitje ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruges Myslym Shyri, ne nje nga zonat me te preferuara edhe historike rezidenciale dhe kome ...

Apartament 103m2 ID: 4029 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Irfan Tomini

Apartament 2+1 per shitje tek zona e Irfan Tominit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne nje zone mjaft te njohur, jo shume larg Bulevardit Bajram Curri. Apartamenti ka hape ...

Apartament 93m2 ID: 4023 Agent : Klajdi Koci
95000 €/Total Shitje

Gazonjere per shitje tek Komuna e Parisit

Garzonjere per shitje tek Komuna e Parisit. Garzonjera ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe ka nje hapesire teper te bollshme 35 metra katror, qe mund te shnderrohet edhe ne njesi sherbimi ose ...

Apartament 35m2 ID: 4021 Agent : Klajdi Koci
35000 €/Total Shitje

Vile 2-kateshe per shitje ne Selite

Vile 2-kateshe per shitje ne Selite. Vila eshte ndertim i vitit 1995 dhe disponon edhe certifikate trualli 265 m katror edhe certifikate ndertimi 215 m katror. Vila gjithashtu ka edhe oborr per 2 ven ...

Vila 0m2 ID: 4019 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje tek Irfan Tomini

Apartamenti 3+1 per shitje tek Tirane e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues ne nje zone teper te njohur edhe te qete te Tiranes. Apartamenti eshte i rikonstrukturuar edhe ...

Apartament 88m2 ID: 4010 Agent : Klajdi Koci
83000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje ne Selite

Apartament 3+1 per shitje ne Selite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, por pa ashensor ne nje zone mjaft te njohur edhe teper te qete te Tiranes. Apartamenti shitet bosh edhe k ...

Apartament 140m2 ID: 4006 Agent : Klajdi Koci
120000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Selite

Apartament 2+1 per shitje ne Selite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ndertimi te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te preferuar rezidenciale dhe teper te qete te Tiranes. Apartamenti shitet i mo ...

Apartament 110m2 ID: 4004 Agent : Klajdi Koci
92000 €/Total Shitje