Pronat

Apartament per shitje ne Rrugen Dora Distria

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, kuzhine, nje korridor, dy banjo me drite natyrore dhe një ballkon. Apartamenti është i gj ...

Apartament 145m2 ID: 1367 Agent : Klajdi Koci
320000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartament ndodhet një ndërtesë të re me një dhoma gjumi, një dhomë që jetojnë me kuzhinë, një korridor, një banjo dhe ballkon. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogël të Tiranës. Zona of ...

Apartament 85m2 ID: 1270 Agent : Klajdi Koci
75000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati te ri me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me guzhine, nje korridor, dy tualete dhe ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogël ...

Apartament 113m2 ID: 1269 Agent : Klajdi Koci
100000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per shitje 3+1 ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtese të re me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogë ...

Apartament 132m2 ID: 1268 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ajo ka punime të mira, dhe është e orientuar drejt ...

Apartament 120m2 ID: 1267 Agent : Klajdi Koci
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Duplex 250 m2 per Shitje tek Komuna e Parisit

Një duplex shumë e bukur dhe elegante. Apartamenti ka një sipërfaqe të madhe prej 250 mq, të ndritshme me dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Ndodhet ne katin e fundit të një ndërtese në një nga zonat ...

Apartament 250m2 ID: 1260 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje

Zyre per Qira ne Bulevardin Zhan Dark

Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me pamje fantastike dhe dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Ai është i përshtatshëm për zyra, call center dhe aktivitete te tjera të biznesit. ...

Zyrë 100m2 ID: 1225 Agent : Klajdi Koci
280 €/Muaj Qira

Vile me Qira ne rrugen Artan Lenja

Vile 3-kateshe me Qira ne rrugen Artan Lenja. Vila eshte e organizuar dhoma e ndenjejs me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje pishine, lulishte , bodrumit qe mund te hfrytezohet si ...

Vila 935m2 ID: 1207 Agent : Klajdi Koci
2800 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Bar-Kafe per shitje, Bulevardi Bajram Curri

Kjo prone eshte e vendosur ne nje zone te studenteve. Aktualisht, kjo prone eshte duke funksionuar si bar-kafe, ajo do te shitet me te gjitha pajisjet, ajo eshte e perfunduar shume e bukur, struktura ...

Bare 290m2 ID: 1181 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament per Shitje ne rrugen Siri Kodra

Apartament ne shitje 4 + 1 + 3 tualete, e cila mund të ndahet në 2 apartament 2 + 1 dhe 1 + 1. Apartamenti ndodhet në katet e sipërme të një ndertimi ri dy ashensorë (Apartamenti shitet me ose pa çmim ...

Apartament 168m2 ID: 1144 Agent : Klajdi Koci
161000 €/Total Shitje