Pronat

Apartament 2+1 per shitje tek Diplomat II

Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re. Apartmaneti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze Bulevardit Bajram Curri perballe Hotel Hilton. Apartamenti eshte i rikonstrukturuar edhe i ...

Apartament 76m2 ID: 4003 Agent : Klajdi Koci
69000 €/Total Shitje

Ambient per qira ne Selite

Ambient per qira ne Selite. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne nje zone mjaft te njohur edhe historike te Tiranes. Ambienti eshte totalisht i rikonstruktutuar ka fasade xhami ...

Apartament 115m2 ID: 4000 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka hapesira teper te bollshme dhe me 2 ballkone me orientim ...

Apartament 128m2 ID: 3980 Agent : Klajdi Koci
137000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje ne Bllok

Apartament 3+1 per shitje ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati egzistues ne zemer te Bllokut ngjitur me Presidencen. Apartamenti aktualisht eshte 3+1, por shitet bosh dhe te mu ...

Apartament 90m2 ID: 3969 Agent : Klajdi Koci
145000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Cabej ne Kombinat

Apartament 2+1 per shitje tek Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje zone rezidenciale ne Kombinat. Apartamenti eshte 2+1 me 2 tualete dhe ka nje ...

Apartament 110m2 ID: 3968 Agent : Klajdi Koci
55000 €/Total Shitje
E veçantë

Ambient 100 m per QIRA tek Sheshi Wilson

Ambient per qira tek Sheshi Wilson. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne nje zone teper comerciale shume te njuhur dhe te preferuar te Tiranes. Tek Blloku! Ambienti eshte i shtruar me parket druri, fa ...

Dyqan Shitje 120m2 ID: 3960 Agent : Klajdi Koci
3400 €/Muaj Qira

Ambient per qira tek Stadiumi "Qemal Stafa"

Ambient per qira tek Stadiumi Qemal Stafa. Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe teper te shtrenjte. Ambienti eshte open space dhe fasada eshte me vetrata xhami te levizshme. Ambienti es ...

Dyqan Shitje 80m2 ID: 3955 Agent : Klajdi Koci
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, ne nje nga zonat me te mira edhe me te preferuara te Tiranes. Apartamenti s ...

Apartament 113m2 ID: 3949 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje

Apartament 1+1+ garazh per qira tek Petro Nini

Apartament 1+1+ garazh per qira tek Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri dhe eshte teresisht i mobiluar me mobilje dhe paisje bashkekohore. Apartamenti eshte i shtuar ...

Apartament 78m2 ID: 3948 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1+ garazh per qira tek Stadiumi Kombetar

Apartament 2+1 teper luksoz per qira tek Ambasador 3. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje kompleksi 20 katesh teper te preferuar prane Stadiumit Kombetar dhe vetem 50 metra larg Liqenit Artificial ...

Apartament 120m2 ID: 3943 Agent : Klajdi Koci
1400 €/Muaj Qira