Pronat

Vile 4-kateshe per shitje tek Filologjiku

Vile 4-kateshe per shitje tek Filologjiku. Vila eshte 440 m katror ndertim me cdo kat nga 110 metra dhe trualli ka siperfaqe 250 metra katror. Vila eshte me punime teper cilesore e rrethuar e gjitha m ...

Vila 240m2 ID: 3942 Agent : Klajdi Koci
500000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Fakulteti Ekonomik

Apartament 2+1 per qira tek Fakulteti Ekonomik. Apartamenti eshte papafingo e nje vile 4-kateshe edhe ndodhet shume prane Ambasades Amerikane. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me mobilje dhe are ...

Apartament 125m2 ID: 3941 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj Qira

Toke per shitje ne Kavaje

Toke per shitje ne Kavaje. Toka ndodhet afer Liqenit ne Luz te Kavajes edhe eshte e ndare ne 2 parcela, te cilat mund te shiten edhe vec e vec. Cdo parcele eshte 3400 metra katror me cmim 20 euro/m. P ...

6900m2 ID: 3939 Agent : Klajdi Koci
122000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Vasil Shanto

Apartament 2+1 per qira ne zonen Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne nje zone mjaft te njohur edhe teper te preferuar. Ambienti eshte totoalish i mobiluar e ...

Apartament 110m2 ID: 3938 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira

Ambient per qira tek Komuna e Parisit

Ambient per qira tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruges kryesore te Komuna e Parisit. Ambienti eshte open space dhe me fasade xhami. Ambienti eshte i ...

Dyqan Shitje 45m2 ID: 3934 Agent : Klajdi Koci
370 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri tek Lulishtja e Komunes se Parisit. Apartamenti shitet teresisht i mobiluar edhe ne cmim perfs ...

Apartament 205m2 ID: 3928 Agent : Klajdi Koci
128000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Lulishtja Cajupi

Apartament 2+1 per shitje tek Lulishtja Cajupi. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti eshte teper i bollshem dhe ka dy ballkone me pamje nga lindja dhe jug ...

Apartament 120m2 ID: 3927 Agent : Klajdi Koci
120000 €/Total Shitje

Ambient per qira ne Bllok

Ambient per qira ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne zemer te Bllokut. Ambienti eshte 115m katror eshte open space me 2 tualete dhe eshte i gjithi me fasade xhami. Ambie ...

Dyqan Shitje 130m2 ID: 3926 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ne nje zone teper te qete, te sigurt edhe mjaft te preferuar. Apartamenti shitet i mobiluar edh ...

Apartament 82m2 ID: 3921 Agent : Klajdi Koci
75000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Vasil Shanto

Apartament 2+1 per qira tek Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banimi te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te qete edhe teper te preferuar shume afer Bllokut edhe Bulevardit pergjate ...

Apartament 110m2 ID: 3915 Agent : Klajdi Koci
330 €/Muaj Qira