Pronat

Pronë e re për qira

Apartament me qira te Kompleksi Dinamo

Jepet me qira apartamenti i kompozuar me tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon, ne katin e trete banim me orientim jug, prane kompleksit Dinamo, me akses nga Komuna Parisit. ...

Apartament 132m2 ID: 3573 Agent : Dona Pepi
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet apartament ne Rrugen Bardhyl

Shitet apartament (1+1), ne rrugen Bardhyl, me siperfaqe 58.4m2, ne katin e dyte, pallat i ri, orientim jug-perendim, i kompozuar ne Holl, dhome gjumi, tualet, ballkon, apartamenti eshte me qira. ...

Apartament 60m2 ID: 3556 Agent : Dona Pepi
60000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament ne Rrugen Faik Konica

Shitet apartament i ri, me siperfaqe 124m2, ne katin e dyte banim, i kompozuar ne Holl, gatim me vete, ngrenie, dhome gjumi, garderobe, dy tualete, ballkon, prane pedonales se re te Juvenilja Castelo, ...

Apartament 125m2 ID: 3555 Agent : Dona Pepi
2000 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 me qira ne Bvl.Gjergj Fishta

Jepet me qira apartament i mobiluar total, i kompozuar ne Holl, dhome gjumi, Tualet, Ballkon, gatim, ne katin e gjashte banim ne nje pallat te ri i sapoperfunduar, me akses nga te gjitha drejtimet, si ...

Apartament 80m2 ID: 3539 Agent : Dona Pepi
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet apartament prane Oxhakut

Shitet apartamenti, me siperfaqe 150m2, vetem holli 52m2, me dy dhoma gjumi, dy tualete, me akses nga rruga kryesore, ndertes e re e viteve te fundit, me pamje xhami nga te dy anet e rruges. Me çertif ...

Apartament 150m2 ID: 3522 Agent : Dona Pepi
127000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament (1+1) ne Golem

Shitet apartament (1+1), ne Golem, i mobiluar total, ne katin e trete , me certifikate te rregullt pronesie. ...

Apartament 61m2 ID: 3520 Agent : Dona Pepi
30000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shiten Ambiente tregtare prane Rruges Elbasanit

E ideuar ne dy kate ambiente tregtare dhe dy kate parkim, eshte nje qendrat rezidenciale me standartet me te larta europiane, me sistem ekologjik 250m2 gjelberim ne tarrace, izolim akustik te godines ...

Dyqan Shitje 128m2 ID: 3518 Agent : Dona Pepi
5000 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Magazine me Qira Te Freske

Jepet me qira amjenti tregtar prane Freskut, i vlefshem per markat, magazine, palester, njesi tregetare etj. ...

Depo 760m2 ID: 3517 Agent : Dona Pepi
2600 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shiten apartamente ne Rrugen e Elbasanit

Nje ndertim i ri dhe bashkohor, prane Liqenit Artificial ne rrugen e Elbasanit, me dy kate parkimi nentoke, e dizenjuar sipas standarteve europiane, eshte qendra juaj e biznesit dhe e banimit, 15 me ...

Apartament 84m2 ID: 3516 Agent : Dona Pepi
1650 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Vila prane T.E.G

E është mbështetur në arkitekturën neoklasike franceze, trajtuar me një frymë të re dhe të freskët, me një sens bukurie të përjetëshme dhe elegancë spontane. Me emërtime të personalizuara , vilat ...

Vila 800m2 ID: 3514 Agent : Dona Pepi
665000 €/Total Shitje