Pronat

Pronë e re për shitje

Shitet dyqan ne Rrugen "Sami Frasheri"

Shitet Dyqan ne Rrugen "Sami Frasheri", Buze rruge, me siperfaqe 70m2, ne kati perdhe e dhene me qira me aktivitet tregtar. ...

Dyqan Shitje 70m2 ID: 3496 Agent : Dona Pepi
455000 €/Total Shitje

Shitet Hotel te shkembi Kavajes

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar gjithnjë e më shumë në fushën e turizmit me kërkesat e tregut dhe të kohës, Hotel vjen tek ju si një shportë mundesish, relaxi, zbavitje dhe ...

Hotel 3300m2 ID: 3492 Agent : Dona Pepi
5000000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Dyqan ne Rrugen Sami Frasheri

Shitet dyqan ne Rrugen "Sami Frasheri" qe i cili ndodhet buze rruges kryesore, aktualisht te dhene me qira ne aktivitete te ndryshme, shiten bashke ose te ndare dy amjentet. ...

Dyqan Shitje 98m2 ID: 3490 Agent : Dona Pepi
630000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Zyre me qira prane Gjykates se |Rrethit Tirane.

Jepet me qira per zyra, te pallati Prane Gjykates, i gatshem per zyra, ne katin e katert, me siperfaqe 78m2, me dy dhoma , guzhine ngrenie te gateshme, hollin, tualet. ...

Zyrë 78m2 ID: 3459 Agent : Dona Pepi
40000 Lek/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet truall ne Rrugen Siri Kodra

Shitet truall ne Rrugen Siri kodra, me siperfaqe 103.2m2, ne mes te shtepiave private ekzistuese, jepet per ndertim... ...

102m2 ID: 3458 Agent : Dona Pepi
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament (1+1), ne Rrugen Frosina Plaku

Shitet Apartament, i rikonstruktuar, me siperfaqe 62m2, ne katin e peste te nje pallati gjashte katesh, i kompozuar ne holl, dhome gjumi, banjo, ballkon, me certifikate te rregullt pronesie. ...

Apartament 62m2 ID: 3457 Agent : Dona Pepi
48000 €/Total Shitje

Apartament (2+1), prane Gjirit te Lalezit.

Ne Gjirin e Lalezit, prane komplesit Lalezi 1, ndodhet per shitje, apartamenti me siperfaqe 94m2, i ndodhur ne katin e dyte, i kompozuar me dy dhoma gjumi, holl, gatim, ndenje, ngrenie, ballkon, me c ...

Apartament 94m2 ID: 3445 Agent : Dona Pepi
94000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament (2+1), ne Shitje te Kompleksi Grand

Apartamenti i ri, me siperfaqe 90m2, kompozuar ne dy dhoma gjumi, holl, (gatim & ngrenie), tualet, Ballkon, ne katin e peste banim, te Kompleksi Grand, ne Rrugen "Todi Shkurti", me certifikate prones ...

Apartament 95m2 ID: 3444 Agent : Dona Pepi
70000 €/Total Shitje