Pronat

Pronë e re për shitje

Godine luksoze per Zyra ne Shitje ne Rrugen e Kavajes

Kjo ndërtesë përfaqëson një mundësi të shkëlqyer biznesi duke ofruar hapësira për zyra administrative të cilësisë së lartë. Ndërtuar dhe vënë në dispozicion për përdorim në fund të vitit 2010, kjo n ...

Zyrë 2250m2 ID: 3421 Agent : Dona Pepi
2600000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Zyre, dyqan me Qira ne Rrugen Faik Konica

Jepet me Qira, e pershtashme per parukeri, dyqan, noteri, kancelari, ambjenti me siperfaqe 25m2, ne katin perdhe , Prane Juvenilja Castelo. ...

Zyrë 25m2 ID: 3418 Agent : Dona Pepi
250 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet ambjent per zyra ne Rrugen e Bogdaneve

Shitet, garsoniere me siperfaqe 40m2, ne katin e dyte banim e pershtateshme per zyra te ndryshme. Ambjenti eshte i organizuar me nje holl, tualet, ballko me dokumenta te rregullta pronesie. ...

Zyrë 40m2 ID: 3416 Agent : Dona Pepi
52000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Garazh te Kodra Diellit

Shitet Garazh me siperfaqe 20m2, i mbyllur , prane Rezidences Kodra Diellit. ...

Depo 20m2 ID: 3409 Agent : Dona Pepi
14000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament me qira ne rrugen: "Donika Kastrioti"

Jepet apartament me qira, ne Rrugen "Donika Kastrioti", me siperfaqe 154m2, ne katin e katert banim i organizuar ne: Tre dhoma gjumi, dy tualete, tre ballkone, gatim-ngrenie, ndenje, i mobiluar total, ...

Apartament 154m2 ID: 3408 Agent : Dona Pepi
800 €/Muaj Qira

Truall ne shitje ne Petrele

Shitet truall ne Petrele prane Tiranes, me siperfaqe 5000m2, me certifikate pronesie, e kufizuar ne jug-perendim me rruge. ...

5000m2 ID: 3403 Agent : Dona Pepi
12 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Ambjent me qira buze rruge ne Yzberisht

Jepet me qira ambjenti ne Yzberisht, buze rruge, ne katin e pare arkitekture, i disponueshem per bar, parukeri, dentist, noteri, laborator, ....me certifikate te rregullt pronesie. ...

Zyrë 57m2 ID: 3391 Agent : Dona Pepi
30000 Lek/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Dyqan ne shitje ne Yzberisht buze rruge.

Shitet dyqani ne Yzberisht, buze rruge, ne katin e pare arkitekture, i disponueshem per bar, parukeri, dentist, noteri, laborator, ....me certifikate te rregullt pronesie. ...

Dyqan Shitje 64m2 ID: 3390 Agent : Dona Pepi
55000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Dyqan me qira ne Yzberisht

Jepet dyqan me qira ne Yzberisht, ne nje nga pallatet me cilesore te firmes Pitagora konstruksion, dyqani eshte ne dy kate, kati perdhe me siperfaqe 125m2 dhe kati 1-arkitekture me siperfaqe 200m2, i ...

Dyqan Shitje 330m2 ID: 3389 Agent : Dona Pepi
150000 Lek/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet apartament ne Rrugen Ibrahim Rugova

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Institutit te Larte te Arteve dhe Liqenit Artificial, me siperfaqe 109m2, ne katin e 7-banim, i mbiluar total, orientim jug-pere ...

Apartament 109m2 ID: 3385 Agent : Dona Pepi
350000 €/Total Shitje