Pronat

Pronë e re për qira

Dyqan me qira ne Yzberisht

Jepet dyqan me qira ne Yzberisht, ne nje nga pallatet me cilesore te firmes Pitagora konstruksion, dyqani eshte ne dy kate, kati perdhe me siperfaqe 125m2 dhe kati 1-arkitekture me siperfaqe 200m2, i ...

Dyqan Shitje 330m2 ID: 3389 Agent : Dona Pepi
150000 Lek/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet apartament ne Rrugen Ibrahim Rugova

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Institutit te Larte te Arteve dhe Liqenit Artificial, me siperfaqe 109m2, ne katin e 7-banim, i mbiluar total, orientim jug-pere ...

Apartament 109m2 ID: 3385 Agent : Dona Pepi
350000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament (2+1) me Qira ne rrugen e Bogdaneve

Apartament me qira, i mobiluar total ne nje nga pallatet me administrimin me te mire, i mobiluar total, me siperfaqe 95m2, ne katin e gjashte banim, mobilim modern dhe funksional, me mundesi parkimi, ...

Apartament 102m2 ID: 3374 Agent : Dona Pepi
700 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament (1+1) prane Kopshtit Botanik

Shitet apartament prane kopeshtit Botanik, i kompozuar ne dhome ndenje, gatim- ngrene,tualet, dhome gjumi, ballkon. ne katin e katert, me siperfaqe 63.36m2, me orientim jug-lidje, dhe certifikate te ...

Apartament 63m2 ID: 3372 Agent : Dona Pepi
50000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Pjeter Bogdani

Shitet apartament ne ne Rrugen "Pjeter Bogdani" ne Zonen e Bllokut, i organizuar ne Holl, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone, ne katin e 4- banim, me siperfaqe 111m2 dhe orientim jug-lindje, ...

Apartament 111m2 ID: 3346 Agent : Dona Pepi
185000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 me Qira ne Rrugen Faik Konica

Apartament me qira, i mobiluar total, me siperfaqe 125m2, ne katin e 3-banim, orientim jug-lindje, i kompozuar ne : Holl, 2-tualete, gatim me vete, dhome gjumi, depo, ballkon, ne nje nga zonat me te b ...

Apartament 125m2 ID: 3343 Agent : Dona Pepi
850 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament me Qira ne Rrugen Ibrahim Rrugova

Apartament me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete, 2 ballkone. Ka nje siperfaqe prej 117 m2. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket druri. Sistemi ngrohje-ftohje me kondi ...

Apartament 117m2 ID: 3325 Agent : Dona Pepi
900 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per zyre prane Gardes

Jepet me Qira, Apartament me siperfaqe 92m2, ne katin e 3-banim, me sistem ngrohje-ftohje ciller, parkim me ashensor, sistem i komanduar i hapjes se grilave, vetem bufeja e guzhines, citofoni me kam ...

Apartament 95m2 ID: 3321 Agent : Dona Pepi
600 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per qira te Garda

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Sheshit "Nene Tereza", apartament me siperfaqe 150m2, ne katin e 5banim, i mobiluar total, 2dhoma gjumi, studio, dhome ndenje, ngrenie me vete, hyrja ...

Apartament 150m2 ID: 3315 Agent : Dona Pepi
1500 €/Muaj Qira