Pronat

Pronë e re për qira

Vile me Qira te Kompleksi Dinamo

Ville me Qira 3-kateshe, e mobiluar total, kompozuar si me poshte, Kati 1-dhome ndenje, gatim me vete, ngrenie, tualet, Kati 2- ndodhen 3dhoma gjumi, tualet, kati 3- depo, verande, studio, e mobilua ...

Vila 240m2 ID: 3307 Agent : Dona Pepi
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament (2+1) ne Bvl.Zhan D'Ark

Shitet apartament i ri, me 2-dhoma gjumi, dhome ngrenie dhe ndenje, i mobiluar total, orientim jug-lindje, i ndricuar nga dielli gjithe kohes, kati 6banim, (pallat i ri 8-katesh), me ashensor, sipe ...

Apartament 100m2 ID: 3296 Agent : Dona Pepi
800 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Godine te Mali Robit

Shitet Godine ne ndertim e pershtateshme per Hotel, B&B, me 24 dhoma te ndara ne tre kate,Salle 500m2 per ceremonira, festa, ne cdo dhome ka tualet, vend per ashensor, dhome per gjenerator, oborr, v ...

Hotel 1700m2 ID: 3292 Agent : Dona Pepi
450000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament prane sheshit Avni Rustemi

Apartament i ndertuar ne vitin 1990, me siperfaqe 94m2, ne katin e peste, ( pallati eshte gjashte katesh), i kompozuar me dy dhoma gjumi, tualet te madh me mundesi per te bere dy tualete, dhome ndenje ...

Apartament 94m2 ID: 3279 Agent : Dona Pepi
75000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartamente ne Linz

SHITEN APARTAMENTE ME ÇMIME PROMOCIONALE ! Përshkrimi i pronës: Objekti ndodhet në afërsi të malit të Dajtit, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Ai është i veçuar nga ndërtimet e tjer ...

Apartament 89m2 ID: 3272 Agent : Dona Pepi
350 €/m2 Shitje

Vile per qira ne Farke

E ndërtuar në një kodër të lartë, mes barit të gjelbër e ullishtave, ajo shikon mrekullisht lindjen dhe perëndimin e diellit, si dhe shtrirjen që ka marrë së fundmi Tirana. Shtëpia është e thjesh ...

Vila 735m2 ID: 3266 Agent : Dona Pepi
1400 €/Muaj Qira

Zyre per qira ne qender te Tiranes

Zyre per qira 78 m2 ne nje nder zonat me te aksesueshme afer Pazarit te Ri. Eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme, organizohen ne sallon , 2 dhoma, tualet. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. ...

Zyrë 78m2 ID: 3252 Agent : Dona Pepi
400 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per Shitje tek Rruga e Bogdaneve

Apartament 3+1, 180 m2, per Shitje tek Rruga e Bogdaneve. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje, 2 ashensore. Ofron standartet me bashkohore ...

Apartament 210m2 ID: 2906 Agent : Dona Pepi
350000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qira Rruga Bogdaneve

Jepet me qira Apartament 3+1 me siperfaqe 180 m2 ne nje pallat te ri, me kushtet me bashkohore, ndodhet ne katin e gjashte dhe perbehet nga nje dhome ndenje me hapesire, nje guzhine me pajisje me te ...

Apartament 190m2 ID: 2894 Agent : Dona Pepi
1200 €/Muaj Qira