Pronat

Apartament 3+1 per qira Rruga Bogdaneve

Jepet me qira Apartament 3+1 me siperfaqe 180 m2 ne nje pallat te ri, me kushtet me bashkohore, ndodhet ne katin e gjashte dhe perbehet nga nje dhome ndenje me hapesire, nje guzhine me pajisje me te ...

Apartament 190m2 ID: 2894 Agent : Dona Pepi
1200 €/Muaj Qira