Pronat

Zyra per qira ne Blv. Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ndodhen ne katin e dyte te nje ndertese te re, me siperfaqje 198 m2, me 2 a ...

Zyrë 200m2 ID: 3670 Agent : Demir Selenica
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyra per qira prane Presidences

Objekti ku ndodhet ambienti ka nje akses te mrekullueshem me bulevardin Deshmoret e Kombit vetem 50m larg.Ambienti me siperfaqe 200m2 ndodhet ne katin e 3 te nje godine te re prane presidences. Ambie ...

Zyrë 200m2 ID: 3572 Agent : Demir Selenica
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 Per Shitje Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 per shitje tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, ne nje zone teper te njohur edhe te preferuar te Tiranes. Apartamenti shitet teresisht i mobiluar d ...

Apartament 103m2 ID: 3571 Agent : Demir Selenica
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Hotel Me Qira ne Bllok

Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe me prestigjioze te qytetit te Tiranes ne zonen e Bllokut. E njohur si nje nga zonat me standartin me te larte te jeteses dhe me fluksin me te lart ...

Hotel 900m2 ID: 3529 Agent : Demir Selenica
5500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 Per Qira Prane Rruges Se Ambasadave

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje objekti te ri me planimetri dhe rifinitura cilesore.Objekti ndodhet prane rruges se ambasadave e rruges se Kavajes.Objekti ofron shume facilitete si pa ...

Apartament 67m2 ID: 3519 Agent : Demir Selenica
250 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 Per Qira ne Bllok

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me prestigjoze te qytetit te Tiranes ne rrugen Pjeter Bogdani ne bllok. Apartamenti ka te tera orendite e nevojshme shtepiake per nje jetese sa me komode. Ai esh ...

Apartament 115m2 ID: 3505 Agent : Demir Selenica
450 €/Total Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Shitje Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor prane rruges se Kavajes dhe kryqezimit te 21-Dhjetorit. Ai gjendet ne katin e 4 banim,ka orientim nga lindja qe e ben te kete ndricim dhe ngr ...

Apartament 94m2 ID: 3470 Agent : Demir Selenica
131000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 Per Shitje Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor prane rruges se Kavajes dhe kryqezimit te 21-Dhjetorit. Ai gjendet ne katin e 4 banim,ka orientim nga lindja qe e ben te kete ndricim dhe ng ...

Apartament 61m2 ID: 3463 Agent : Demir Selenica
86000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 Per Shitje 21 Dhjetori

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues vetem pak metra larg kryqezimit te 21-Dhjetorit. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses me pikat kyce te kryeqytetit,prane saj gjenden disa ...

Apartament 69m2 ID: 3443 Agent : Demir Selenica
72600 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Showroom me Qira Autostrada Tirane Elbasan

Showroom ndodhet buze autostradës Tiranë-Elbasan vetëm pak metra nga qendra tregtare TEG. Ambienti ka dy kate me siperfaqe 1146m2 secili dhe parkim 2000m2. Ai është i përshtatshëm për aktivitete të ...

Dyqan Shitje 2292m2 ID: 3441 Agent : Demir Selenica
15000 €/Total Qira