Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Shitje Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor prane rruges se Kavajes dhe kryqezimit te 21-Dhjetorit. Ai gjendet ne katin e 4 banim,ka orientim nga lindja qe e ben te kete ndricim dhe ngr ...

Apartament 94m2 ID: 3470 Agent : Demir Selenica
131000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 Per Shitje Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor prane rruges se Kavajes dhe kryqezimit te 21-Dhjetorit. Ai gjendet ne katin e 4 banim,ka orientim nga lindja qe e ben te kete ndricim dhe ng ...

Apartament 61m2 ID: 3463 Agent : Demir Selenica
86000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 Per Shitje 21 Dhjetori

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues vetem pak metra larg kryqezimit te 21-Dhjetorit. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses me pikat kyce te kryeqytetit,prane saj gjenden disa ...

Apartament 69m2 ID: 3443 Agent : Demir Selenica
72600 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Showroom me Qira Autostrada Tirane Elbasan

Showroom ndodhet buze autostradës Tiranë-Elbasan vetëm pak metra nga qendra tregtare TEG. Ambienti ka dy kate me siperfaqe 1146m2 secili dhe parkim 2000m2. Ai është i përshtatshëm për aktivitete të ...

Dyqan Shitje 2292m2 ID: 3441 Agent : Demir Selenica
15000 €/Total Qira
Pronë e re për shitje

Shitet Ambient per shume qellime ne zemer te bllokut!

Ambienti ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe prestigjioze te Tiranes ne rrugen Abdyl Frasheri vetem 150m larg Bulevardit Deshmoret e Kombit dhe sheshit Skenderbej. Ambienti disponon rifinitura ...

Apartament 140m2 ID: 3439 Agent : Demir Selenica
336000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

2+1 Me Qira Kodra e Diellit

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajer te paster te qytetit te Tiranes tek kodra e diellit. Apartamenti nodhet ne katin e 3 banim te nje objekti te ri me punime cilesore.Ai dispo ...

Apartament 100m2 ID: 3432 Agent : Demir Selenica
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambient Komercial per qira ne Rrugen e Kavajes

Zona ku ndodhet ambienti eshte nje nga me te preferuarat dhe me te aksesueshmet ne qytetin e Tiranes,prane rruges se ambasadave dhe rruges Kavajes. Ambienti perfshin ne cmim dhe 3 poste parkimi. Esh ...

Zyrë 575m2 ID: 3353 Agent : Demir Selenica
10 €/m2 Qira

2+1 Luksoz per Qira

Apartamenti ndodhet tek kryqezimi i 21 Dhjetorit , prane "Hotel Mondial",ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Apartamenti ka nje orientim lindje-perendim.Poliklinika,Shkolla 9-vjecare, Unive ...

Apartament 87m2 ID: 3350 Agent : Demir Selenica
700 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qira te Myslym Shyri

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te frekuentura dhe me akses ne qytet prane rruges M.Shyri tek karburant Gulf. Apartamenti disponon te tera orendite e nevojshme shtepiake te cilat j ...

Apartament 75m2 ID: 3290 Agent : Demir Selenica
315 €/Muaj Qira