Pronat

Vile per qira te Rolling Hills

Vila ndodhet ne nje kompleks vilash me sistem kamerash sigurie dhe shërbim roje 24 orëshe. Cilësia e punimeve të ndërtimit dhe materialeve të përdorura është i një standardi shumë të lartë. E shtrire ...

Vila 800m2 ID: 3720 Agent : Ilda Zaloshnja
5000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Abdyl Frasheri

Apartament 2+1 per shitje ne nje zone komerciale mjaft te lakmuar edhe te preferuar te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri teper luksoz me 2 ashensore ne zemer te Bllokut ...

Apartament 135m2 ID: 3696 Agent : Ilda Zaloshnja
280000 €/Total Shitje

Apartament 2+1+ parkim per shitje ne Qender te Tiranes

Apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes, zone e aksesueshme nga te gjitha rruget kryesore, e preferuar per te gjitha facilitetet qe ofron. Ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese te re, e organizuar ...

Apartament 188m2 ID: 3690 Agent : Ilda Zaloshnja
250000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira ne Blv. Bajram Curri

Apartament shume komode me qera ne bllokun Vasil Shanto. I organizuar ne sallon, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertese ekzistuese, eshte i rikon ...

Apartament 112m2 ID: 3683 Agent : Ilda Zaloshnja
450 €/Muaj Qira

Vile per qira afer Tegut

E vendosur ne nje zone te qete dhe te gjelberuar, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit, kompleksi ofron nje mundesi per te pasur nje banese luksoze ne nje zone qe po zhvillohet me shpejtesi si nje qen ...

Vila 500m2 ID: 3680 Agent : Ilda Zaloshnja
2800 €/Muaj Qira

Vile per qira te Rr. e Elbasanit

Vile per qera ne e Rr. Elbasanit, ne nje ambjent te qete dhe rezidencial, me akses te mire ne rrugen kryesore. Vila eshte e perbere nga 4 kate, me siperfaqje 650 m2 dhe truall 1500 m2. Ajo eshte e per ...

Vila 1500m2 ID: 3673 Agent : Ilda Zaloshnja
4000 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Lunder

Vile 2 kate me qira e vendosur ne nje zone te qete dhe te gjelberuar, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit, kompleksi ofron nje mundesi per te pasur nje banese luksoze ne nje zone qe po zhvillohet me ...

Vila 260m2 ID: 3667 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Vile per shitje ne Kompleksin Lura 2

Vile per shitje ne kompleksin Lura 2. Vila pozicionohet ne nje rezidence turistike, ne nje zone te gjelberuar dhe shume te preferuar. Eshte e organizuar ne, katin perdhe me siperfaqje 96 m2 totale e n ...

Vila 193m2 ID: 3647 Agent : Ilda Zaloshnja
350000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira ne Rezidencen Kodra e Diellit

Apartament per qira te Rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, ne sallon bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone. Kompleksi përmban një pishi ...

Apartament 101m2 ID: 3554 Agent : Ilda Zaloshnja
500 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Rezidencen Kodra e Diellit

Jepet me qira vile në mes të gjelbërimit dhe me pamje mbi Parkun e Liqenit të Tiranës ne rezidencen " Kodra e Diellit". E organizuar ne kater kate + kopsht, pishinë, dhoma ndenje, 5 dhoma gjumi, 5 tua ...

Vila 550m2 ID: 3548 Agent : Ilda Zaloshnja
4000 €/Muaj Qira