Pronat

Apartament 3+1 per qira te Porcelani ( Oxhaku)

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine me vehte, korridor, 2 tualete, 3 dhoma gjumi, ballkon dhe lavanteri. Ka orientim Jug-Lindje, zone teper e qete, ajer i paster, gjelberim, pallat i r ...

Apartament 130m2 ID: 3771 Agent : Ilda Zaloshnja
350 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Blv. Gjergj Fishta

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, ne nje ndertese te re me 2 ashensore. Organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe 3 bal ...

Apartament 146m2 ID: 3748 Agent : Ilda Zaloshnja
190000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje ne Rr. Fortuzi

Apartament 3+1 per shitje ne Rrugen Fortuzi. Ndodhet ne nja ndertes ekzistuese kati i 2, organizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine, aneks, tualet. Apartamenti ka orientim veri-perendim eshte i shtruar me ...

Apartament 90m2 ID: 3747 Agent : Ilda Zaloshnja
100000 €/Total Shitje

Vile per qira ne Lunder

Vile 2 kate me qira ne nje kompleks rezidencial me siguri te larte ne Lunder, afer zones TEG, me 4 dhoma gjumi, dhome ndenjieje, 3 tualete verande e kopesht te gjelberuar. Vila ka punime shume cileso ...

Vila 450m2 ID: 3740 Agent : Ilda Zaloshnja
1800 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira ne Qender

Apartament 1+1 per qira ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e tete te nje ndertese te re me ashensor dhe organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Per nje vizite ne prone na kon ...

Apartament 90m2 ID: 3732 Agent : Ilda Zaloshnja
350 €/Muaj Qira

Vile per qira te Rolling Hills

Vila ndodhet ne nje kompleks vilash me sistem kamerash sigurie dhe shërbim roje 24 orëshe. Cilësia e punimeve të ndërtimit dhe materialeve të përdorura është i një standardi shumë të lartë. E shtrire ...

Vila 800m2 ID: 3720 Agent : Ilda Zaloshnja
5000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Abdyl Frasheri

Apartament 2+1 per shitje ne nje zone komerciale mjaft te lakmuar edhe te preferuar te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri teper luksoz me 2 ashensore ne zemer te Bllokut ...

Apartament 135m2 ID: 3696 Agent : Ilda Zaloshnja
280000 €/Total Shitje

Apartament 2+1+ parkim per shitje ne Qender te Tiranes

Apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes, zone e aksesueshme nga te gjitha rruget kryesore, e preferuar per te gjitha facilitetet qe ofron. Ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese te re, e organizuar ...

Apartament 188m2 ID: 3690 Agent : Ilda Zaloshnja
250000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira ne Blv. Bajram Curri

Apartament shume komode me qera ne bllokun Vasil Shanto. I organizuar ne sallon, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertese ekzistuese, eshte i rikon ...

Apartament 112m2 ID: 3683 Agent : Ilda Zaloshnja
450 €/Muaj Qira

Vile per qira afer Tegut

E vendosur ne nje zone te qete dhe te gjelberuar, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit, kompleksi ofron nje mundesi per te pasur nje banese luksoze ne nje zone qe po zhvillohet me shpejtesi si nje qen ...

Vila 500m2 ID: 3680 Agent : Ilda Zaloshnja
2800 €/Muaj Qira