Pronat

Magazine per shitje ne zonen 5 maji

Shitet magazine industriale ne zonen periferike te Tiranes, prane tregut 5 maji, me siperfaqe 2000 m2 dhe truall prej 5086 m2. Cmimi i negociueshem! ...

Depo 5086m2 ID: 1128 Agent : Ilda Zaloshnja
900000 €/Total Shitje
E veçantë

Dupleks luksoz per shitje ne zonen e RTSH

Apartament shume luksoz per shitje ne zonen e radiotelevizionit, ne nje pallat te ri, ndertuar pak vite me pare, me orientim jug/perendim/veri. Apartamenti eshte i ndertuar ne formen e nje dupleksi, k ...

Apartament 416m2 ID: 1111 Agent : Ilda Zaloshnja
900000 €/Total Shitje

Toke per shitje ne qender te Vores

Toke per shitje ne vijen e pare te autostrades Tirane-Durres, me siperfaqe 10200 m2, te ndare ne dy certifikata pronesie, me forme te rregullt drejkendore, ku brinja me e gjate shtrihet pergjate autos ...

10200m2 ID: 1107 Agent : Ilda Zaloshnja
100 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje ne Rr. Gjik Kuqali

Shitet apartament ne nje pallat te ri te vitit 2002, i perbere nga nje dhome ndenjieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete e nje ballkon me orientim jug/perendim. Apartamenti sapo eshte rikonstruktua ...

Apartament 95m2 ID: 1106 Agent : Ilda Zaloshnja
125000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament shume i vecante 3+1 me qera ne Rr. Elbasanit

Apartament shume i vecante per qera, me 3 dhoma gjumi, kuzhine me vete, ambjent ndenjieje dhe nje verande fantastike mbi parkun e liqenit, me orientim dhe drite natyrale te bollshme. Apartamenti ndodh ...

Apartament 220m2 ID: 1079 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira