Pronat

Vile per qira te Rr. e Elbasanit

Vile per qera ne e Rr. Elbasanit, ne nje ambjent te qete dhe rezidencial, me akses te mire ne rrugen kryesore. Vila eshte e perbere nga 4 kate, me siperfaqje 650 m2 dhe truall 1500 m2. Ajo eshte e per ...

Vila 1500m2 ID: 3673 Agent : Ilda Zaloshnja
4000 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Lunder

Vile 2 kate me qira e vendosur ne nje zone te qete dhe te gjelberuar, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit, kompleksi ofron nje mundesi per te pasur nje banese luksoze ne nje zone qe po zhvillohet me ...

Vila 260m2 ID: 3667 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Vile per shitje ne Kompleksin Lura 2

Vile per shitje ne kompleksin Lura 2. Vila pozicionohet ne nje rezidence turistike, ne nje zone te gjelberuar dhe shume te preferuar. Eshte e organizuar ne, katin perdhe me siperfaqje 96 m2 totale e n ...

Vila 193m2 ID: 3647 Agent : Ilda Zaloshnja
350000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira ne Rezidencen Kodra e Diellit

Apartament per qira te Rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, ne sallon bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone. Kompleksi përmban një pishi ...

Apartament 101m2 ID: 3554 Agent : Ilda Zaloshnja
500 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Rezidencen Kodra e Diellit

Jepet me qira vile në mes të gjelbërimit dhe me pamje mbi Parkun e Liqenit të Tiranës ne rezidencen " Kodra e Diellit". E organizuar ne kater kate + kopsht, pishinë, dhoma ndenje, 5 dhoma gjumi, 5 tua ...

Vila 550m2 ID: 3548 Agent : Ilda Zaloshnja
4000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira te Liqeni

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Liqenit. Me orientim veri-lindje, ofron nje pamje fantastike të parkut, liqenit artificial dhe aquadrom, si dhe dr ...

Apartament 137m2 ID: 3546 Agent : Ilda Zaloshnja
1100 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Liqenit. Me orientim veri-lindje, ofron nje pamje fantastike të parkut, liqenit artificial dhe aquadrom, si dhe dritë gj ...

Apartament 137m2 ID: 3545 Agent : Ilda Zaloshnja
185000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje te Pazari i Ri

Apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes ,Pazari i Ri, zone e aksesueshme nga te gjitha rruget kryesore, e preferuar per te gjitha facilitetet qe ofron. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertese ekzist ...

Apartament 128m2 ID: 3506 Agent : Ilda Zaloshnja
160000 €/Total Shitje

Apartment 3+1 per shitje prane Kopshtit Botanik

Apartament eksluziv per shitje 3+1, i sapo rikonstruktuar, cilesi dhe standart shume i larte rifiniturash, me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, mobilim i ri me shume kualitet i gjithi italjan, dy ban ...

Apartament 300m2 ID: 3498 Agent : Ilda Zaloshnja
350000 €/Total Shitje

Vile per qira ne Rrugen Mihal Grameno

Jepet me qira vile 2-kate ne Rr. Mihal Grameno. E organizuar ne sallon, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe eshte mjaft e pershtatshme per banim. Per nje v ...

Vila 300m2 ID: 3364 Agent : Ilda Zaloshnja
1900 €/Muaj Qira