Pronat

E veçantë

Vile banimi per shitje ne kompleks rezidencial ne Lunder

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial te mirenjohur ne zonen e Lundres, e perbere nga 2 kate ku ne katin e pare gjendet kuzhina, ambjenti i ndenjies, tualeti dhe nje ambjent lavanderie, ndersa n ...

Vila 402m2 ID: 3035 Agent : Ilda Zaloshnja
450000 €/Total Shitje

Vile per qira ne Residencen Long Hill

Vile per Qira ne nje Kompleks Residencial me sistem kamerash sigurie dhe sherbim roje 24/24. Hapësirat funksionale të mirëorganizuar. Vila ka siperfaqje 306 m2 dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tua ...

Vila 500m2 ID: 3032 Agent : Ilda Zaloshnja
3500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Faik Konica

Apartament super modern per qira ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes. Apartamenti ka mobilim modern dhe njekohesisht te rehatshem. Ka nje organizim prej nje salloni te madh me kuzhine,dy dhoma ...

Apartament 120m2 ID: 3001 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira

Vile 3 kate me qera ne rr. Elbasanit

Vile per qera ne zonen e vilave te Rr. Elbasanit, ne nje ambjent te qete dhe rezidencial, me akses te mire ne rrugen kryesore. Vila eshte e perbere nga 3 kate, nga te cilet njeri eshte gjysem bodrum d ...

Vila 345m2 ID: 2965 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira ne Laprake

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Ka nje mobilim te th ...

Apartament 70m2 ID: 2958 Agent : Ilda Zaloshnja
220 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Residencen Long Hill

Vile per Qira ne nje Kompleks Residencial me sistem kamerash sigurie dhe sherbim roje 24/24. Hapësirat funksionale të mirëorganizuar. Vila ka siperfaqje 196 m2, perbehet nga 2 kate, kati perdhes orga ...

Vila 433m2 ID: 2909 Agent : Ilda Zaloshnja
2800 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Rr. Bardhyl

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Rr. Bardhyl, i ndodhur en katin 4 te nje ndertese ekzistuese me 6 kate, pa ashesor, por me ambjente te perbashketa te ndricuara mire e te bollshme. Apartamenti ka ...

Apartament 99m2 ID: 2895 Agent : Ilda Zaloshnja
90000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Dibres

Shitet apartament me dy dhoma gjumi, nje sallon dhe nje tualet, brenda nje siperfaqeje prej 79 m2, ne katin e trete te nje ndertese ekzistuese, pa ashensor, por me hapesira komode komunikimi ne ambjen ...

Apartament 79m2 ID: 2849 Agent : Ilda Zaloshnja
75000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per Shitje tek Kompleksi Halili

Apartament 3+1 per shitje, te kompleksi Halili. Apartamenti ka punime shume te mira me orientim jug-perendim, organizohet ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Zona ofron objekte të tilla s ...

Apartament 143m2 ID: 2747 Agent : Ilda Zaloshnja
165000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per qira shume prane Gjykates se Rrethit

Apartament 2+1 per qira shume prane Gjykates se Rrethit.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Ka orientim veri-perendim,organizohet ne nje sallon pritjeje, ne nje kuzhine me vehte,ne nj ...

Apartament 92m2 ID: 2735 Agent : Ilda Zaloshnja
320 €/Muaj Qira