Pronat

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit

Shitet Toke 25.000 m2 ne zonen turistike ne pjesen panoramike te Bregdetit Adriatik, ne Gjirin e Lalzit. Toka ka qasje ne rruge te re te asfaltuar dhe posedon dokumentacion te rregullt. Ne kte truall ...

25000m2 ID: 3271 Agent : Ilda Zaloshnja
35 €/m2 Shitje

Vile me qera ne rr. Selman Riza

Vile per qera ne nje nga zonat e reja te banimit ne Tirane, prane Maternitetit te ri, nje zone e cila po merr shume zhvillim kohet e fundit per shkak te ndertimit te rrugeve te reja dhe infrastrukture ...

Vila 800m2 ID: 3040 Agent : Ilda Zaloshnja
1800 €/Muaj Qira

Vile kati 3-te per qira te Rruga Elbasanit

Vile kati i 3-te me Qira ne nje nga zonat me te aksesueshme dhe te qeta te qytetit. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone. Apartamenti ka mobilim bashk ...

Vila 155m2 ID: 3036 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira
E veçantë

Vile banimi per shitje ne kompleks rezidencial ne Lunder

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial te mirenjohur ne zonen e Lundres, e perbere nga 2 kate ku ne katin e pare gjendet kuzhina, ambjenti i ndenjies, tualeti dhe nje ambjent lavanderie, ndersa n ...

Vila 402m2 ID: 3035 Agent : Ilda Zaloshnja
450000 €/Total Shitje

Vile per qira ne Residencen Long Hill

Vile per Qira ne nje Kompleks Residencial me sistem kamerash sigurie dhe sherbim roje 24/24. Hapësirat funksionale të mirëorganizuar. Vila ka siperfaqje 306 m2 dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tua ...

Vila 500m2 ID: 3032 Agent : Ilda Zaloshnja
3500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Faik Konica

Apartament super modern per qira ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes. Apartamenti ka mobilim modern dhe njekohesisht te rehatshem. Ka nje organizim prej nje salloni te madh me kuzhine,dy dhoma ...

Apartament 120m2 ID: 3001 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira

Vile 3 kate me qera ne rr. Elbasanit

Vile per qera ne zonen e vilave te Rr. Elbasanit, ne nje ambjent te qete dhe rezidencial, me akses te mire ne rrugen kryesore. Vila eshte e perbere nga 3 kate, nga te cilet njeri eshte gjysem bodrum d ...

Vila 345m2 ID: 2965 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira ne Laprake

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Ka nje mobilim te th ...

Apartament 70m2 ID: 2958 Agent : Ilda Zaloshnja
220 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Residencen Long Hill

Vile per Qira ne nje Kompleks Residencial me sistem kamerash sigurie dhe sherbim roje 24/24. Hapësirat funksionale të mirëorganizuar. Vila ka siperfaqje 196 m2, perbehet nga 2 kate, kati perdhes orga ...

Vila 433m2 ID: 2909 Agent : Ilda Zaloshnja
2800 €/Muaj Qira