Pronat

Apartament 3+1 per shitje ne Rr. Bardhyl

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Rr. Bardhyl, i ndodhur en katin 4 te nje ndertese ekzistuese me 6 kate, pa ashesor, por me ambjente te perbashketa te ndricuara mire e te bollshme. Apartamenti ka ...

Apartament 99m2 ID: 2895 Agent : Ilda Zaloshnja
90000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Dibres

Shitet apartament me dy dhoma gjumi, nje sallon dhe nje tualet, brenda nje siperfaqeje prej 79 m2, ne katin e trete te nje ndertese ekzistuese, pa ashensor, por me hapesira komode komunikimi ne ambjen ...

Apartament 79m2 ID: 2849 Agent : Ilda Zaloshnja
75000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per qira shume prane Gjykates se Rrethit

Apartament 2+1 per qira shume prane Gjykates se Rrethit.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Ka orientim veri-perendim,organizohet ne nje sallon pritjeje, ne nje kuzhine me vehte,ne nj ...

Apartament 92m2 ID: 2735 Agent : Ilda Zaloshnja
320 €/Muaj Qira
E veçantë

Duplex per shitje ne Rr. Vaso Pasha

I vecante !!! Dublex per shitje, i ndodhur shume prane institucioneve me te rendesishme shteterore.I ndodhur ne nje pallat te ri dublexi ndodhet ne katet e siperme, cka ofron nje pamje te kendeshme pe ...

Apartament 310m2 ID: 2729 Agent : Ilda Zaloshnja
600000 €/Total Shitje
E veçantë

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificiale

Apartament luksoz per qera ne nje nga ndertesat me te mira ne Tirane qe ofron gjithcka te nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pozicionuar ne pjesen me interesante te nderteses, me pam ...

Apartament 217m2 ID: 2705 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambient me qira per zyra prane Stadiumit

Kjo mund te jete zyra juaj!!! Prane stadiumit Qemal Stafa ne nje ndertese teper moderne per nga arkitektura dhe standartet jepet me qira nje ambient i pershtatshem per zyra.135m2 siperfaqe e shtruar ...

Zyrë 150m2 ID: 2690 Agent : Ilda Zaloshnja
1300 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

APARTAMENT PER QIRA PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA

Apartament 248 m2 per qira ne nje nder zonat me te preferuara per banim,prane Stadiumit Qemal Stafa .Apartamenti 2+1 i organizuar ne ,2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhe nje dhome garderobe,s ...

Apartament 260m2 ID: 2684 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira
Shitur

SHITET APARTAMENT 2+ 1 NE KOMUNEN E PARISIT

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMUNEN E PARISIT.Ne nje zone te preferuar per banim shitet hyrje 2+1,plotesisht e mobiluar.Apartamenti ka punime cilesore, administrim te mire te ambienteve te perbashke ...

Apartament 143m2 ID: 2666 Agent : Ilda Zaloshnja
150000 €/Total Shitur

Apartament 2+1 per Qira ne Rrugen Reshit Petrela

Apartament per Qira ne rrugen Reshit Petrela ( pak minuta larg Qendres se Tiranes). Cilesia e zones dhe e apartamentit, me mobilim komod e te rregullt, krijojne nje mundesi te mire jetese. Ndodhet ne ...

Apartament 118m2 ID: 2643 Agent : Ilda Zaloshnja
400 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira Rruga Faik Konica

Apartament super modern per qira ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes. Apartamenti eshte i sapo perfunduar me nje shije mobilimi modern dhe njekohesisht i rehatshem. Ka nje organizim prej nje s ...

Apartament 127m2 ID: 2622 Agent : Ilda Zaloshnja
1300 €/Muaj Qira