Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Apartament 3+1 me Qira ne Rrugen Ibrahim Rugova

Jepet apartament me qira, ne Rrugen 'Ibrahim Rugova'', ne zemer te Bllokut, I mobiluar total, me tre dhoma gjumi, dy tualete, Holl te madh me oxhak, Ballkon, sistem ngrohje qendrore, ne nje nga zonat me te qet...

Apartament 150m2 ID: 3540 Agent : Dona Pepi
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 me qira ne Bvl.Gjergj Fishta

Jepet me qira apartament i mobiluar total, i kompozuar ne Holl, dhome gjumi, Tualet, Ballkon, gatim, ne katin e gjashte banim ne nje pallat te ri i sapoperfunduar, me akses nga te gjitha drejtimet, si nga Bulev...

Apartament 80m2 ID: 3539 Agent : Dona Pepi
400 €/Muaj Qira

Klinike Dentare per Qira tek Myslym Shyri

Jepet klinike dentare me te gjitha pajisjet, e gatshme per pune, me Qira ne nje nga zonat me komerciale te Tiranes, ne Myslym Shyri. Klinika ka qene ne gjendje pune me klientele te qendrueshme prej vitesh, me p...

Zyrë 40m2 ID: 3538 Agent : Juljana Bodeci
700 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Ambient Komercial per Shitje tek RTSH

Shitet ambient komercial ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane Stadiumit "Qemal Stafa", pjese e nje ndertese te re bashkohore me te gjitha facilitetet e mundshme. Hapesira ka nje siperfaqe 470 m2 ( te ...

Zyrë 500m2 ID: 3537 Agent : Juljana Bodeci
4800 €/m2 Shitje

Apartament me qira 140 m2 ne Rrugen 3 Vellezrit Kondi

Apartament me qira 140 m2 ne Rrugen 3 Vellezrit Kondi . Ambienti organizohet ne tre dhoma gjumi,dy tualete,ballkon,soxhorno plot drit dhe ambient gatimi.Apartamenti ka nje parkim,ashensor,verande te perbashke...

Apartament 140m2 ID: 3536 Agent : Florian Katiaj
400 €/Muaj Qira

Apartament me qira 140 m2 ne Rrugen 3 Vellezrit Kondi

Apartament me qira 140 m2 ne Rrugen 3 Vellezrit Kondi . Ambienti organizohet ne tre dhoma gjumi,dy tualete,ballkon,soxhorno plot drit dhe ambient gatimi.Apartamenti ka nje parkim,ashensor,verande te perbashke...

Apartament 140m2 ID: 3535 Agent : Florian Katiaj
300 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 1+1 per zyra

Ne Rr "Ali Demi" ne nje kompleks te ri te saperfunduar jepet me qira nje apartament i pershtatshem per zyre.Organizohet ne nje sallon me kendin e kuzhines,dhome dhe nje tualet.Apartamenti ka punime extra te b...

Zyrë 60m2 ID: 3534 Agent : Ritmalca Perollari
300 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Bllok

Shitet apartament 2+1 ne nje zone preferenciale rezidenciale dhe tregetare, ne Bllok, pallat i ri, kati i 7, me orientim Jug-Perendim, me akses te menjehershem ne akse kryesore. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sall...

Apartament 115m2 ID: 3533 Agent : Klajdi Koci
190000 €/Total Shitje

Jepet me qira vile 2 kateshe per zyra ne Rr e Kavajes

Ne Rr e Kavajes,jepet me qira vile 2 kateshe me oborr e pershtatashme per zyra.Vila organizohet ne nje dhome me aneks gatimi,tualet ne katin e pare,dhe 2 dhoma ne katin e dyte.Vila ka oborr cka mundeson parki...

Zyrë 150m2 ID: 3531 Agent : Ritmalca Perollari
600 €/Muaj Qira