Rezultatet e kërkimit

Ambient per qira tek Kopshti Zoologjik

Ambient per qira tek Kopshti Zoologjik. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertimi te ri ne nje zone periferike mjaft te qete dhe teper te preferuar, afer Autostrades se Re. Ambienti eshte open space me v...

Dyqan Shitje 260m2 ID: 3729 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Ambient per qira tek Rruga e Elbasanit

Ambient per qira tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet en katin e 1-re te nje pallati egzistues ne nje ng rruget me te njohura, me te frekuentuara dhe te shtrenjta te Tiranes. Ambienti eshte i pershtatshem kr...

Apartament 75m2 ID: 3728 Agent : Klajdi Koci
1500 €/Muaj Qira
Nën çmim

Ambient Komercial 560 m2 per Qira tek Rruga e Elbasanit

Jepet me Qira ambient komercial i perbere nga 2 hapesira respektivisht kati gjysem bodrum 300 m2, open space, kati zero 260 m2 dhe verande 50 m2 me dokumentacion te rregullt. Siperfaqja totale eshte 610 m2 e pe...

Dyqan Shitje 610m2 ID: 3726 Agent : Juljana Bodeci
2600 €/Muaj Qira

APARTAMENT 2+1+GARAZH PER QIRA TE FRESKU

Apartament 2+1 me qira, ne nje nga zonat me te qeta dhe te bukura te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me mobilje shume cilesore. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma...

Apartament 106m2 ID: 3725 Agent : Ritmalca Perollari
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1+garazh per qira te Fresku

Apartament 2+1 me qira, ne nje nga zonat me te qeta dhe te bukura te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me mobilje shume cilesore. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma...

Apartament 96m2 ID: 3724 Agent : Ritmalca Perollari
350 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira te Fresku

Apartament 1+1 me qira, ne nje nga zonat me te qeta dhe te bukura te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me mobilje shume cilesore. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 1 dhome...

Apartament 60m2 ID: 3723 Agent : Ritmalca Perollari
280 €/Muaj Qira

Shitet biznes Restorant Peshku tek Stadiumi Dinamo

Restorant peshku per shitje tek Stadiumi Dinamo! Restoranti shitet vetem si biznes dhe ka nje qira ambienti 650euro/muaj. Ne cmim perfshihet klientel e garantuar, 7 tavolina restorani brenda, 15 tavolina bari, ...

Restorant 140m2 ID: 3722 Agent : Klajdi Koci
15000 €/Total Shitje
Nën çmim

Apartament 2+1 per Qira tek Petro Nini

Apartamenti ka nje organizim dhe shperndarje te rregullt te siperfaqes se bollshme, ne 2 dhoma gjumi, sallon, kend gatimi vecmas, 2 tualete(me dritare), holl dhe ballkon. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar ...

Apartament 110m2 ID: 3721 Agent : Juljana Bodeci
440 €/Muaj Qira

Vile per qira te Rolling Hills

Vila ndodhet ne nje kompleks vilash me sistem kamerash sigurie dhe shërbim roje 24 orëshe. Cilësia e punimeve të ndërtimit dhe materialeve të përdorura është i një standardi shumë të lartë. E shtri...

Vila 800m2 ID: 3720 Agent : Ilda Zaloshnja
5000 €/Muaj Qira