Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1 per qira ne bllok

Apartament me qera prane zones se Bllokut, ne nje ndertese te re dhe te mirmbajtur. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, njëri prej tyre është një dhomë gjumi matrimoniale me dollap .Salloni i pritjes ka një oxh...

Apartament 118m2 ID: 1185 Agent : Ilda Zaloshnja
800 €/Muaj Qira
E veçantë

Apartament i Vecante per qira ne Qender te Tiranes

Veçoria e kësaj prone qëndron në organizimin unik te hapsires Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe 80 m2 verande. Projektuar deri në detaje nga arkitektët francezë, ju do të gjeni një apartament pa ndarj...

Apartament 140m2 ID: 1183 Agent : Ilda Zaloshnja
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Bar-Kafe per shitje, Bulevardi Bajram Curri

Kjo prone eshte e vendosur ne nje zone te studenteve. Aktualisht, kjo prone eshte duke funksionuar si bar-kafe, ajo do te shitet me te gjitha pajisjet, ajo eshte e perfunduar shume e bukur, struktura eshte e pa...

Bare 290m2 ID: 1181 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Apartament 2+1 per Qira tek Rezidenca Kodra e Diellit

Apartamenti është pjesë e një rezidence të organizuar mirë, në një nga zonat më të preferuara te kryeqytetit, me pamje panoramike, pranë Kopshtit Botanik. Ka një hapësirë totale prej 118 m2, 2 dho...

Apartament 118m2 ID: 1178 Agent : Juljana Bodeci
600 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartment 1+1 , at Rr.Sami Frasheri

Apartament 1 + 1, një banjo, një ballkon. Ambienti i ngrohte dhe i mobiluar bukur ne katin e 3 me ashensor. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Sipërfaqja 60 m2.

Apartament 60m2 ID: 1176 Agent : Florian Katiaj
350 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per qera prane Shkolles se Kuqe

Apartament me 3 dhoma gjumi, kuzhine thuajse me vete, ambjent ndenjieje si dhe ambjente ndihmese, jepet me qera me nje cmim komod prej 400 euro. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re, ne nj...

Apartament 120m2 ID: 1174 Agent : Ilda Zaloshnja
400 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira tek Myslym Shyri

Apartament 2+1 per Qira ne zonen e Myslym Shyrit. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertese te re me ashensor. Apartamenti perbehet nga soxhorno, kuzhine me vec, 2 dhoma gjumi, holl dhe 2 tualete.

Apartament 110m2 ID: 1173 Agent : Juljana Bodeci
550 €/Muaj Qira

Bar-Kafe per Shitje, Rruga Petro Nini Luarasi

Kjo prone eshte e vendosur ne nje zone te studenteve. Aktualisht, kjo prone eshte duke funksionuar si bar-kafe, ajo do te shitet me te gjitha pajisjet, ajo eshte e mobiluar shume bukur, struktura eshte e pajisu...

Bare 200m2 ID: 1168 Agent : Juljana Bodeci
420000 €/Total Shitje

Shtepi perdhese per Shitje ne Sauk

Shtepi perdhese per Shitje ne Sauk. Ka nje siperfaqe ndertimi 70m2. Eshte me certifikate te rregullt pronesie ku eshte e rregjistruar 250 m2 truall dhe 700m2 are. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni...

Shtëpi Private 950m2 ID: 1166 Agent : Florian Katiaj
94000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per Shitje 1+1, Rruga e Durresit

-Vendodhje e perkryer -2 apartamente ne kat -Kushte termoizolatore dhe ze'izolatore, perfekte -Rifinitura cilesore -Rinovuar se fundmi -Akses i menjehershem me Spotet me terheqese te Tiranes (Sh. Skenderbe...

Apartament 58m2 ID: 1164 Agent : Juljana Bodeci
105000 €/Total Shitje