Rezultatet e kërkimit

Aparatament per qira ne Rrugen Faik Konica

Nje rezidence si jo me pare ne Shqiperi e dizenjuar per te ofruar shume lehtesira ne menyren e te jetuarit. I pozicionuar ne nje nga zonat me prestigjoze dhe shume afer qendres se Tiranes dhe Parkut te Liqenit...

Apartament 89m2 ID: 1117 Agent : Ritmalca Perollari
920 €/Muaj Qira
E veçantë

Dupleks luksoz per shitje ne zonen e RTSH

Apartament shume luksoz per shitje ne zonen e radiotelevizionit, ne nje pallat te ri, ndertuar pak vite me pare, me orientim jug/perendim/veri. Apartamenti eshte i ndertuar ne formen e nje dupleksi, ku ne nivel...

Apartament 416m2 ID: 1111 Agent : Ilda Zaloshnja
900000 €/Total Shitje

Toke per shitje ne qender te Vores

Toke per shitje ne vijen e pare te autostrades Tirane-Durres, me siperfaqe 10200 m2, te ndare ne dy certifikata pronesie, me forme te rregullt drejkendore, ku brinja me e gjate shtrihet pergjate autostrades, du...

10200m2 ID: 1107 Agent : Ilda Zaloshnja
100 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje ne Rr. Gjik Kuqali

Shitet apartament ne nje pallat te ri te vitit 2002, i perbere nga nje dhome ndenjieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete e nje ballkon me orientim jug/perendim. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar plotesis...

Apartament 95m2 ID: 1106 Agent : Ilda Zaloshnja
125000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Ambjent Biznesi per Shitje tek Brryli

Shitet Ambjenti Komercial tek Brryli. Ambjenti eshte me certifikate pronesie 76 m2, ku per momentin eshte ndare ne dy ambjente 50 m2 me 20m2 verande ( shfrytezohet per Lokal) kurse pjesa tjeter 26 m2 dhe 10 ve...

Dyqan Shitje 76m2 ID: 1101 Agent : Florian Katiaj
180000 €/Total Shitje

Ambjent komercial per qera ne zonen e stacioni te trenit

Ambjent komercial per qera ne katin perdhe te nje pallati te vogel me 5 kate, ndertuar se fundmi ne zonen e stacioni te trenit. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, galeri arti, kli...

Dyqan Shitje 150m2 ID: 1100 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per Qira tek Kopshti Botanik

Apartament Super, pjese e nje Kompleksi Rezidencial, me pishine, palester, kinema verore e ambjente te tjera argetimi. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, Sallon, kuzhine, 2 ballkone, 2 tualete. Ka sistem qendror ng...

Garsonier 160m2 ID: 1097 Agent : Juljana Bodeci
720 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen Hoxha Tahsim

Apartamenti 2+1 per Shitje ne katin e shtate te nje ndertese cilesore, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ajo ka korridor te bollshem, sallon, kendin e gatimit vecmas, dy dhoma gjumi, nje dhome ndenj...

Apartament 127m2 ID: 1088 Agent : Juljana Bodeci
135000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 3+1 per Shitje ne Rrugen myslym Shyri

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ka tre dhoma: dy dhoma jane per çiftet, dhe nje eshte per nje person, dy tualete. Ka nje sallon me nje ...

Apartament 124m2 ID: 1087 Agent : Ritmalca Perollari
125000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Gjysem bodrum per shitje te Komuna e Parisit

Bodrumet janë të vendosura te "Komuna e Parisit", një nga zonat më interesante dhe të kërkuar, me sipërfaqe totale prej 360 m2, e ndarë në 2 vendet njera 130 m2 dhe tjetra 230m2. Të përshtatshme pë...

Depo 380m2 ID: 1081 Agent : Juljana Bodeci
1000 €/m2 Shitje