Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Zyra Apartament 3+1 per Qira afer Stadiumit Dinamo

Apartamenti eshte rikonstruktuar rishtazi me punime dhe materiale cilesore bashkohore. Disponon sistem ngrohje-ftohje(chiller), ventilim, spote etj. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, studio, sallon dhe kuzhi...

Zyrë 140m2 ID: 1041 Agent : Juljana Bodeci
650 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Ambient Komercial per Qira tek Ambasada Greke

Ambjent Komercial me Qira ne Rrugen Frederik Shiroka. Kjo hapësirë është i përshtatshëm për çdo biznes dhe është në dispozicion si një 20m hapësirë depo. Për më shumë informacion ju lutem na ko...

Dyqan Shitje 112m2 ID: 1039 Agent : Juljana Bodeci
550 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament Zyra 2+1 per Qira ne Bllok

Apartamenti eshte i arrenduar me shume shije dhe njekohesisht komod, i rikonstruktuar se fundmi, ne katin e dyte te nje ndertese ekzistuese. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, e pershtashme per b...

Apartament 150m2 ID: 1036 Agent : Juljana Bodeci
650 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me Qira ne Bllok

Apartamenti eshte pjese e nje Rezidence në zemër të Bllokut me standardet bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhinë të ve...

Apartament 136m2 ID: 1033 Agent : Juljana Bodeci
1300 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Ville per Shitje Okazion ne Peze, Helmes

Vila eshte e vendosur ne periferi te Tiranes, Peze Helms. Vila eshte pjese e nje rezidence, e ndertuar me parametra moderne, me punime me cilesi te larte, pothuajse e gatshme (mungojne, dyer, dritare, pllaka),...

Vila 1510m2 ID: 1032 Agent : Juljana Bodeci
250000 €/Total Shitje