Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne nje zone mjaft te njohur rezidenciale dhe komerciale te Tiranes. Apartamenti eshte i gjithi i ...

Apartament 105m2 ID: 3834 Agent : Klajdi Koci
137000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne nje zone mjaft te njohur rezidenciale dhe komerciale te Tiranes. Apartamenti eshte i gjithi i ...

Apartament 110m2 ID: 3833 Agent : Klajdi Koci
143000 €/Total Shitje

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA FAIK KONICA

Apartament 2+1 super modern per shitje ne nje nga ndertesat me cilesore te Tiranes, tek Parku Nacional. Ka nje organizim perfekt te hapesirave, salloni te madh,dy dhoma gjumi, dy tualete (nje me dritare), holl,...

Apartament 162m2 ID: 3832 Agent : Juljana Bodeci
300000 €/Total Shitje

Vile 2 kateshe per shitje ne Shkoze

Vile 2 kateshe per shitje ne Shkoze. Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale periferike ne jug-lindje te Tiranes. Vila shitet teresisht e mobiluar edhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallonin me gjithe kuzhinen e ...

Vila 266m2 ID: 3831 Agent : Klajdi Koci
160000 €/Total Shitje

Ambient per qira tek Zogu i Zi

Ambient per qira tek Zogu i Zi. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe eshte open space i gjithi me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh pasi eshte i rikonstr...

Dyqan Shitje 230m2 ID: 3830 Agent : Juljana Bodeci
2500 €/Muaj Qira

Shitet apartament 87m2 prane Vollges (Durres)

Ne nje pallat te ri te sapo perfunduar shitet nje apartament 95 m2.Apartamenti ofron nje pamje te kendshme,fale pozicionimit. Organizohet ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines,dhome gjumi,korridor,dhe nje tu...

Apartament 95m2 ID: 3829 Agent : Ritmalca Perollari
72000 €/Total Shitje

Jepet me qira ambient komercial ne Ali Dem

Ne zonen e Ali Demit jepet me qira nje ambient komercial 232 m2.Ambienti ndodhet buze rruge me vizibilitet te larte,me fasade xhami,ne nje objekt te ri te sapo perfunduar.Hapsira eshte e pershtatshme per marke...

Dyqan Shitje 232m2 ID: 3828 Agent : Ritmalca Perollari
12 €/m2 Qira

Ambient + bar kafe per shitje tek Kodra e Diellit

Ambient + bar kafe per shitje tek Kodra e Diellit. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruges kryesore tek Kodra e Diellit. Ne cmim perfshihet edhe biznesi i ngritur me nje klientel te ke...

Bare 85m2 ID: 3827 Agent : Klajdi Koci
130000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira ne Bulevardin Zogu I

Apartament 2 + 1 per qira ne Bulevardin Zogu 1 afer Fakultetit e Shkencave te Natyres. E vendosur ne katin e shtate te nje ndertese me cilesi shume te larte. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 103m2 ID: 3826 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient per zyra ne Bllok

Ne zonen e Bllokut jepet me qira nje ambient bosh i pershtatshem per zyre /apartament.Organizohet ne nje sallon te madh,kuzhine me vehte ,2 dhoma gjumi,tualet dhe nje ballkon i madh.Ambienti pjeserisht i mobilu...

Zyrë 164m2 ID: 3823 Agent : Ritmalca Perollari
1200 €/Muaj Qira