Rezultatet e kërkimit

Vile per shitje ne Berzhite

Shitet vile 3-kateshe ne autostraden Tirane-Elbasan. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, oborr, pishine, 2000 m2 truall. Vila ofrohet dhe me qera me cmimin 2000 euro/mua...

Vila 2300m2 ID: 3954 Agent : The Point
550000 €/Total Shitje

Shitet ambient komercial duplex prane Rr se Durresit

Prane Rr se Durresit shitet nje ambient duplex i pershtatshem per farmaci/depo,parukeri etj.Ambienti me siperfaqe 80m2 i ndare ne 2 kate eshte open space me nje tualet.Lokacioni eshte teper i favorshem dhe ...

Zyrë 80m2 ID: 3953 Agent : Ritmalca Perollari
3000 €/m2 Shitje

Kapanon 2000 m2 me qira Durres

Kapanon ne Durres.Me te dhena teknike 2000 m2 ambient i brendeshem, 130 m2 zyra, 2000 m2 ambient i jashtem magazinimi dhe parkimi,vinxh ure 10 ton,cimento industriale dhe lartesi 9 m.Per nje vizite ne prone ju ...

Depo 4000m2 ID: 3952 Agent : Florian Katiaj
5000 €/Muaj Qira

Zyra 80 m2 per Qira tek Sheshi Willson

Office for Rent with total surface of 85 sq m space. The area is organized in 2 rooms one with balcony, kitchen corner, corridor + bathroom with window. The apartment is located in a new building with elevator ...

Zyrë 80m2 ID: 3951 Agent : Juljana Bodeci
350 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Qira tek Liqeni Artificial

Apartament 2+1 per Qira ne nje nga ndertesat me te mira ne Tirane qe ofron gjithcka te nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pozicionuar ne pjesen me interesante te nderteses, me pamje nga liqeni...

Apartament 140m2 ID: 3950 Agent : Juljana Bodeci
1250 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, ne nje nga zonat me te mira edhe me te preferuara te Tiranes. Apartamenti shitet tere...

Apartament 113m2 ID: 3949 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje

Apartament 1+1+ garazh per qira tek Petro Nini

Apartament 1+1+ garazh per qira tek Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri dhe eshte teresisht i mobiluar me mobilje dhe paisje bashkekohore. Apartamenti eshte i shtuar i gjithi m...

Apartament 78m2 ID: 3948 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 Per Qira Ne Bllok

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te populluara te qytetit te Tiranes tek ish Blloku. Apartamenti disponon sallon ndenjeje, nje dhome gjumi matrimoni...

Apartament 125m2 ID: 3947 Agent : Demir Selenica
1000 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 prane Maternitetit te ri

Prane Blv Zhan d'Ark,perballe maternitetit te ri shitet nje apartament 2+1.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines,2 dhoma gjumi, 2 tualete.Hyrja eshte ne fazen ku shtrimi i dysh...

Apartament 107m2 ID: 3946 Agent : Ritmalca Perollari
103000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit

Prane "21 Dhjetorit"ne nje ndertese te re, te sapo perfunduar, shitet apartament 2+1.Organizimi i saj konsiston ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi(dhoma matrimoniale me tualet brenda),1 ...

Apartament 95m2 ID: 3945 Agent : Ritmalca Perollari
124000 €/Total Shitje